2726
عنوان

لعنت به مجازی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 107 پست
خواهرگلم عصبی نشو ازیه ادم که توازش هیچی نمیدونی وهرچی میشناسی بر اساس گفته های خودش هس ن کمتر ن بیش ...

مییخام دیگه سرد و بی تفاوت رفتار کنمو محلش ندم در عوضش جلوی چشمش با پسرای دیگه بچتم بسوزه

خب این بوق نیست ک چرا با این رل نزده 😂🤧  اگ هم اینو نمیخاست چرا با این چت داشته

همینو بگو عوضیا هم دلشون رفیق میخاد هم عشق😐همزمان با من با اونم میچته من خو نمیتونم‌تحمل کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حرفشو بنداز بگو رل زدی پایدار باشه از این جور حرفا ببین چی میگ

نه پس فطرت از اون موذی های درجه یکه

میپیچونه میگه همه رفیقمن من رلی ندارم در صورتی ک ب دختره گف ثنام عشقم سیوش کرده

عجب منطقییی دارید شماها😂😂😂چه بدونم شاید چون استارتر دوست خوبیه نخواسته رل بزنه و دوماهه تموم کنه ...

اره شاید ب عنوان ی دوست حساب کرده 

ولی خب منم بودم حسودیم میشد با خودم میگفتم مگ من چمه نیومده با من رل بزنه 😂😑 

ولی احتمال اینک اون دختره عشوه ای چیزی اومده یا عکسش یا چت هاش ی چی بوده ک پسره مخش زده 

2728
ب مجازی اعتماد نکن  من ی دوستی داشتم نزدیک ی سال با هم تو  کلش اف کینگزز  بازی میکرد ...

شاید اصلا اون دختره پسره یهو پسر از آب در بیاد بخندیم🤔ولی میگف تو ویسکال باهم حرف زدن

اره شاید ب عنوان ی دوست حساب کرده  ولی خب منم بودم حسودیم میشد با خودم میگفتم مگ من چمه ...

از دست شما😂😂من الان یه رفیق دارم ۲ ساله فقط دوستیم دوس دخترشم بود تو گروه باهامون، کات کردن بعد چند ماه ولی ما همچنان دوستیم بابا این دوستیایی معمولیو عادی کنید همه که نباید عاشقمون شن

شاید اصلا اون دختره پسره یهو پسر از آب در بیاد بخندیم🤔ولی میگف تو ویسکال باهم حرف زدن

ببین وقتی جنسیت  هیچکی رو نمیتونی تشخیص بدی انصافا ارزش اینو داره ک اعصاب خودتو خورد کنی ؟ ☹

اره شاید ب عنوان ی دوست حساب کرده  ولی خب منم بودم حسودیم میشد با خودم میگفتم مگ من چمه ...

دختزه خیلی عشوه میومد آبجی بهش میگفت عشقم نفصم 

پوکر بوس برای هم میفرستادن 

بعد دختره میگفتش عشقم نمیخای بخابی؟😐بعد رفیقم گف همه دنیا مال تو تو بخابی انگار من خوابیدم در صورتی ک پسره پیویه منم بود😐

😐

از دست شما😂😂من الان یه رفیق دارم ۲ ساله فقط دوستیم دوس دخترشم بود تو گروه باهامون، کات کردن بعد چن ...

😂😂😂😂 دست خودمون نی وقتی سینگل باشی بهت برمیخوره 

مگ رل باشی ک برات مهم نباشه 

ولی واقعا حرفت درستهههه اینا دوامش خیلی بیشترههه 

رل زودگذره  

عزیزم پسرا  همرو میخوان  همههههه  حتی اگ زشت باشی خوشگل باشی همهههه 😂

هه خاک توسرش منو بگو چقدر متعهد بودم حتی بخاطرش گپ چت نمیدادم دلخور نشه هه 

اون الان انقدر دیده گپ نیومدم لابد فکر کرده نیستم برای هم لاو ترکوندن اون خبرنداره ک اتفاقی اومدم چشمم خورد

2706