2726
عنوان

لعنت به مجازی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 107 پست
اره خداروشکر خدا کمکم کرد برم بفهمم اتفاقی دستم خورد رفتم تو گروه دیدم نه بهش ابراز کردم نه شماره د ...

چقد اخلاقت مث خودمههههه😂😂😂

ن لاشی بودن خوب نیست ولی خب این مجازیه  مهم نی ولی تو واقعیت نباید با چند نفر بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خوشم نمیاد با پسری رفیق باشم ک رل داره اینجوری حس خوبی ندارم آدم وقتی رل میزنه گوه میخوره ب یکی د ...

جدی نگیر مجازیه 

تو مجازی راحت باش چون واقعی نی  دوستای مجازی هم بی سر و ته هس

ولی واقعیت نباید بگی 

من خوشم نمیاد با پسری رفیق باشم ک رل داره اینجوری حس خوبی ندارم آدم وقتی رل میزنه گوه میخوره ب یکی د ...

دوست معمولید خب :/

وقتی قایم‌ نکرده ازت احتمالا قرار بود به مشکل بخوره ازت راهنماییم بگیره حتی!

چقد اخلاقت مث خودمههههه😂😂😂 ن لاشی بودن خوب نیست ولی خب این مجازیه  مهم نی ولی تو واقعیت نبا ...

ارع مجازیه گلم اصلا مهم نیس اون کی باشع بخاطرش خودمو محدود کنم با هر پسری دلم بخاد چت میدم تا بسوزه😏ب خودشم محل نمیدم تا ارزشمو بفهمه درست مثل خودش 

خواهرگلم عصبی نشو ازیه ادم که توازش هیچی نمیدونی وهرچی میشناسی بر اساس گفته های خودش هس ن کمتر ن بیشتر چه انتطاری داری اونجااولش که وارد گروه هاشدی نرفته بودی که دل ببندی درحد سرگرمی یوده سرگرمیتم وارد مسایل مهم زندگیت نکن حالام ازاون پسره خوشت اومده وایشون هم یه نفر دیگع پیدا کرده یکم اروم باش ب خودت مسلط باش کم کم رفتارتو تغییر بده یهو جبهه نگیر ب مرورم کمرنگ کن محل نده خودش میره پی کارش

جدی نگیر مجازیه  تو مجازی راحت باش چون واقعی نی  دوستای مجازی هم بی سر و ته هس ولی واقعی ...

واقعا بدم میاد با یه لاشی رفاقتمو ادامه بدم اون همزمان با من با چندتا دختر دیگه هم خوش بش میکنه بخدا بدم میاد وقتی میبینم ب روش نمیارم ولی دلم میشکنه

دوست معمولید خب :/ وقتی قایم‌ نکرده ازت احتمالا قرار بود به مشکل بخوره ازت راهنماییم بگیره حتی!

خب این بوق نیست ک چرا با این رل نزده 😂🤧 

اگ هم اینو نمیخاست چرا با این چت داشته 

دوست معمولید خب :/ وقتی قایم‌ نکرده ازت احتمالا قرار بود به مشکل بخوره ازت راهنماییم بگیره حتی!

اون عوضی خودش خوشش نمیاد من با پسری تو پیوی چت بدم بعد خودش لای دخترا پلاسه جالبه 

منم ارزش خودمو میدونم نمیخوام با کسی رفاقتمو ادامه بدم ک قربون صدقه ی یه دختردیگه هم میره حالا گیریم رله

دیلیت بزن بگیر بخواب 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
خب این بوق نیست ک چرا با این رل نزده 😂🤧  اگ هم اینو نمیخاست چرا با این چت داشته

عجب منطقییی دارید شماها😂😂😂چه بدونم شاید چون استارتر دوست خوبیه نخواسته رل بزنه و دوماهه تموم کنه خواسته دوستش بمونه چون عمر دوستی طولانی ار از رابطه اس

اون عوضی خودش خوشش نمیاد من با پسری تو پیوی چت بدم بعد خودش لای دخترا پلاسه جالبه  منم ارزش خو ...

خب حرفشو بنداز بگو رل زدی پایدار باشه از این جور حرفا ببین چی میگ

واقعا بدم میاد با یه لاشی رفاقتمو ادامه بدم اون همزمان با من با چندتا دختر دیگه هم خوش بش میکنه بخدا ...

ب مجازی اعتماد نکن 

من ی دوستی داشتم نزدیک ی سال با هم تو  کلش اف کینگزز  بازی میکردیم بعد از ی سال فهمیدم  طرف دختر نی  پسرهههه😂😂😭😭 

اسمشم پریسا بود تصوراتمو  بهم ریخت 

2706