2737
2734
عنوان

لعنت به مجازی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 107 پست
منه احمق بهش اعتماد کردع بودم فکر میکردم با همه پسرا فرق داره تففف

دور از جونت همه مردها مثل همن

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
اصلا ب روی خودت نیار اجی قشنگم اصلاااا راحت برو با ی پسر دیگ چت کن بزار اونا بترکن از حسادت حالا ب ...

دلم میخواد با پسردیگه دوست شم و بچتم ولی خب ذاتم مثل اون خراب نیس همزمان با اون با پسرای دیگه هم بحرفم 

خودش هم حسود بود میگف جزمن حق نداری با پسردیگه ای تو پیوی بچتی 

خب عزیزم تو هم دختری درک میکنی چی میگم 

وقتی دختری با یه پسرصمیمی میشه و رفاقت میکنه بیشترشون جورین ک خوششون نمیاد پسره ب دختره دیگه اونم جلوی همه بگه ثنام عشقم عزیزم 

خب اینجوری تو توبه میکنی دیگه با آدمی ک رل داره رفاقت نکنی ضایس رل زدع پس فطرت بازم بامن میچته تو پیوی بهم میگف عزیزم😐😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرا همینن  منم از همین نبودنش  ضربه خوردم بعدا فهمیدم رفته رل بزنه .اما این شد تجربه  ...

قبلن فکر میکردم تو رفاقت با پسرا میشه حساب کرد حقیقتا از دخترا دوری میکردم دخترا بیشتر حسودن البته خودمم هستم انکار نمیکنم 

از دوستی با دخترهم بارها ضربه خوردم

فکر میکردم پسرامعرفت... دارن ولی این رفیقم لاشی از آب در اومد 

آدم کلا با هیچ‌جنسیتی رفاقت نکنه سنگین تره😞

دلم میخواد با پسردیگه دوست شم و بچتم ولی خب ذاتم مثل اون خراب نیس همزمان با اون با پسرای دیگه هم بحر ...

وا مگ تعهد دادی مگ شوهرته ک تصمیم بگیره 

دلت میخواد با هر کسی چت کن  

تازه همون شوهر  چون بهش خیانت میشه نباید چت کرد وگرنه اختیار دار ما نی 

با هر پسری دلت خواست چت کن ب حرف هیچکدومشون گوش ندع  چون دو روز دیگ دوستیتون  از بین میره هنوز خیلی راه مونده 

2728
قبلن فکر میکردم تو رفاقت با پسرا میشه حساب کرد حقیقتا از دخترا دوری میکردم دخترا بیشتر حسودن البته خ ...

دوست باش ولی توقع نداشته باش اونا ک همش ادم خوب نیستن 

ولی واقعا ی سری دخترا خیییلی حسودی  ی سری از پسرا خیلی لاشی‌ییی 

ولی استثنا هم وجود داره ک تو مجازی دنبالش نگرد

وا مگ تعهد دادی مگ شوهرته ک تصمیم بگیره  دلت میخواد با هر کسی چت کن   تازه همون شو ...

بهش میگم دیگه باهام حرف نزنع میگمش عادت ندارم با کسی که رل داره حرف بزنم‌خودش دیگه خر ک نیس باید بفهمه متوجه شدم

آبجی اصلا پرام ریخت دیدم تگش کردع ثنام عشقم جا خوردم

باز خوبه دیرتر نفهمیدی 

همینک ابراز  علاقه نکردی خودش عالیههه  همینک شماره ندادی عالیهه

اتفاقا تو بری چت کنی با پسرای دیگ  ینی برات مهم نی  ینی عددی نبودی ک رفتم با پسرای دیگ چت کنم بسوزونش 🤣

2738
لیاقتشو نداشت من روش حساس بودم بخدا هر کی بهش بی احترامی میکرد حتی پشتش کسی حرف میزد دفاع میکردم بار ...

تورابطتتون تو جای پسره بودی واون دختره این چه کاریه اخه 

توروفش خور خودش کرده برارمانتیک بازیشم اون دختر و پیدا کرده یکم رو روحیات دخترونت کار کن از مدل ناراحتیتم مشخص هس اخلاق خشنی داری برعکس باطنت ک کاملا روحت ظریف هس 

باز خوبه دیرتر نفهمیدی   همینک ابراز  علاقه نکردی خودش عالیههه  همینک شما ...

اره خداروشکر خدا کمکم کرد برم بفهمم اتفاقی دستم خورد رفتم تو گروه دیدم

نه بهش ابراز کردم نه شماره دادم ولی اون داده ک سیوشم نکردم حتی بهش تا حالا(عزیزم)هم نگفتم همیشه میگفتمش یا رفیق یا عزیز...

اره همین تصمیمو دارم 

اول میخاستم از گروهش لف بدم گفتم بومیبره تصمیم دارم پیوی پی داد محلش ندم ب جاش تو گپ چت بدم جلوی همه ریپ بزنه منم بگمش نریپ😂در عوض با پسرای دیگه میچتم میخام مثل خودش رفتار کنم باید لاشی رفتارکنی تا عزیزشی😏

تورابطتتون تو جای پسره بودی واون دختره این چه کاریه اخه  توروفش خور خودش کرده برارمانتیک بازیش ...

واقعا پسرا خیلی آدمای کثیفی هستن این هم انتظار داره من رفیقش باشم هم اینکه ب دختره ی دیگه هم بگه عشقم ینی هم رل داشته باشع هم رفیق دخترهمزمان بس ک لاشیه پس فطرت

وااا مگه دوس پسرته رفیقته فقط تعهد داره مگه نسبت به تو

من خوشم نمیاد با پسری رفیق باشم ک رل داره اینجوری حس خوبی ندارم آدم وقتی رل میزنه گوه میخوره ب یکی دیگه تو پیوی که (منم)بگه عزیزم

2706