2703
2553
عنوان

لعنت به مجازی...

1369 بازدید | 107 پست

دلیل حال خرابی هام همه ازمجازی منشاء میگیره دلم میخاد ازمجازی جمع کنم برم ولی دلم‌نمیاد بخاطر دوتا از رفیقام 

واقعا گیر کردم 

قبلنا توگروه های مختلف رفیقم عضوم میکرد منم چت میدادم ولی الان دیگه حوصله ی همونم ندارم از همه جا لف دادم

ولی یه پسر لاشی (که اسمشو گذاشته بودم رفیق)امشب حال منو ب کل بهم زد اصلا چندشم شد تو گپ دختره رو تگ کرده بود(ثنام)بعد بهش میگف عشقم نمیدونم‌چرا ناراحت شدم ب پسره یه جورایی فهموندم ولی کامل نفهمید همشم کصافت سر حرف خودشه میگع تو برام عزیزی فلانی... کصافت فقط بلدع زبون الکی بریزه همزمان با من پیویه چندتا دخترم داره فکر میکنه من نمیفهمم، دیگه آف شده با اینکه فهمیده من حالم بده آف شد رف نموند حال دلمو خوب کنه دیگه وقتی صبح پیام داد تصمیم دارم ب کل جوابشو ندم سین میزنم هیچی نمیگم از مجازی کلافمممم دلم میخاد دیگه برم

عزیزم این ی حقیقته ک پسرا عاشقن منتها عاشق همه ی دخترا چاق و لاغر و سن و سالم نداره عاشق همشونن 

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم این ی حقیقته ک پسرا عاشقن منتها عاشق همه ی دخترا چاق و لاغر و سن و سالم نداره عاشق همشونن  ...

ازش متنفر شدم‌امشب ب کل از چشمم افتاد دیگه حتی خجالت میکشم بهش بگم رفیق لیاقتشو نداره

پسرا تو دنیای واقعی سه چهار تا دارن این خو مجازیه 

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
خب اون بیپاره تو گروه ب ینفر ابراز علاقه کرده یعنی براهمه جا انداخته ولش کن بابا ب خودت مسلط باش خو ...

هعی یه بارم نشده بود تو گپ بهم جلوی همه بگه عزیزم 

ولی ب اون دختره گف در صورتی ک میدونس منم‌تو اون گروهم 

اتفاقی رفتم گروهش دیدم تگ کردع(ثنام) بعد دختره هم گف جانم عشقم

انگارباهم داشتن برنامه میریختن کی برن بخوابن البته شات هم گرفتم ولی برای پسره نفرستادم بعد فکر میکنه چ عنیه

2714
ای درد بگیره اون پسر ک دل تو روشکست😥  اخه عشقم چرا فک میکنی پسرا واقعا با ی نفرن   اصلا ...

تو هم عین خواهرم من جز اینجا جایی نداشتم درددل کنم 

بخدا همین الان بغض کردم خیلی ناراحت شدمو بهم ریختم

و اون میگه تو از باخت فوتبال ایران عصبانی هستی داری باهمه میجنگی😐😞 

الانم راحت گرفتع خوابیده من نشسم دارم ناراحتی میکنم بهشم مستقیم نگفتم از چی ناراحتم چون بعد میترسیدم فکرمنفی کنه چون بین منو اون جز رفاقت چیزی نبود نمیخام فکر کنه بهش حس دارم..

چقد احساساتتو دوست دارم حیفه یکی دلتو بشکنه💔

لیاقتشو نداشت من روش حساس بودم بخدا هر کی بهش بی احترامی میکرد حتی پشتش کسی حرف میزد دفاع میکردم بارها بخاطرش فحشم خوردم ولی اون فقط لفظا گفته بود روم تعصبیه در واقعیت یه بارم ازم دفاع نکرده پشتم نبود🙂من چند مدت نبود در نبودم با یه دختر دیگه تا حدی صمیمی شده ک بهش میگفت ثنام عشقم حتی شمارشم داده بعش

تو هم عین خواهرم من جز اینجا جایی نداشتم درددل کنم  بخدا همین الان بغض کردم خیلی ناراحت شدمو ب ...

اصلا ب روی خودت نیار اجی قشنگم اصلاااا

راحت برو با ی پسر دیگ چت کن بزار اونا بترکن از حسادت

حالا با هیچ پسری هم دوست صمیمی نشو ینی احساسات رو نیار وسط ک سو استفاده کنن  زرنگ باش  نزار اینطوری رفتار کنن

لیاقتشو نداشت من روش حساس بودم بخدا هر کی بهش بی احترامی میکرد حتی پشتش کسی حرف میزد دفاع میکردم بار ...

پسرا همینن  منم از همین نبودنش  ضربه خوردم بعدا فهمیدم رفته رل بزنه .اما این شد تجربه 

2706