2401
2400
عنوان

لعنت به مجازی...

842 بازدید | 107 پست

دلیل حال خرابی هام همه ازمجازی منشاء میگیره دلم میخاد ازمجازی جمع کنم برم ولی دلم‌نمیاد بخاطر دوتا از رفیقام 

واقعا گیر کردم 

قبلنا توگروه های مختلف رفیقم عضوم میکرد منم چت میدادم ولی الان دیگه حوصله ی همونم ندارم از همه جا لف دادم

ولی یه پسر لاشی (که اسمشو گذاشته بودم رفیق)امشب حال منو ب کل بهم زد اصلا چندشم شد تو گپ دختره رو تگ کرده بود(ثنام)بعد بهش میگف عشقم نمیدونم‌چرا ناراحت شدم ب پسره یه جورایی فهموندم ولی کامل نفهمید همشم کصافت سر حرف خودشه میگع تو برام عزیزی فلانی... کصافت فقط بلدع زبون الکی بریزه همزمان با من پیویه چندتا دخترم داره فکر میکنه من نمیفهمم، دیگه آف شده با اینکه فهمیده من حالم بده آف شد رف نموند حال دلمو خوب کنه دیگه وقتی صبح پیام داد تصمیم دارم ب کل جوابشو ندم سین میزنم هیچی نمیگم از مجازی کلافمممم دلم میخاد دیگه برم

خدایاشکرت💫🍫

عزیزم این ی حقیقته ک پسرا عاشقن منتها عاشق همه ی دخترا چاق و لاغر و سن و سالم نداره عاشق همشونن 

وقت کشتن دورهم جمع شدن اگه چیزی توش نداره برا من نیست،تن به کار نمیدم برا دو قرون اگه الماس نباشه برا من نیست،ازمن اگه بالاتر نباشی گشتن باهات تو سطح من نیست،خواهشا نگیر سراغم چون که وقتشو ندارم،هرچی خواستمه کنارم من با همین چیزا خوشحالم خواهشا نگیر سراغم،درش قفله اتاقم هرچی خواستمه کنارم من باهمین چیزا خوشحالم، میشه حس کرد خورشیدو نگاه کرد توی شمع،میشه خندید انگار امروز آخریشه،چشام شبیه فندک و آتیشه بنویسم از جون و تن

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
عزیزم این ی حقیقته ک پسرا عاشقن منتها عاشق همه ی دخترا چاق و لاغر و سن و سالم نداره عاشق همشونن  ...

ازش متنفر شدم‌امشب ب کل از چشمم افتاد دیگه حتی خجالت میکشم بهش بگم رفیق لیاقتشو نداره

خدایاشکرت💫🍫

پسرا تو دنیای واقعی سه چهار تا دارن این خو مجازیه 

لطفا برای  برآورده شدن حاجتم یک صلوات به نیت امام حسین بفرست. خدا جونم   حاجت همه نینی سایتی ها رو بده حاجت منم بده "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"خدایا شکرت مامان شدم خدایا خیلی دوست دارم یا امام حسین ممنونتم
خب اون بیپاره تو گروه ب ینفر ابراز علاقه کرده یعنی براهمه جا انداخته ولش کن بابا ب خودت مسلط باش خو ...

هعی یه بارم نشده بود تو گپ بهم جلوی همه بگه عزیزم 

ولی ب اون دختره گف در صورتی ک میدونس منم‌تو اون گروهم 

اتفاقی رفتم گروهش دیدم تگ کردع(ثنام) بعد دختره هم گف جانم عشقم

انگارباهم داشتن برنامه میریختن کی برن بخوابن البته شات هم گرفتم ولی برای پسره نفرستادم بعد فکر میکنه چ عنیه

خدایاشکرت💫🍫
2381
ای درد بگیره اون پسر ک دل تو روشکست😥  اخه عشقم چرا فک میکنی پسرا واقعا با ی نفرن   اصلا ...

تو هم عین خواهرم من جز اینجا جایی نداشتم درددل کنم 

بخدا همین الان بغض کردم خیلی ناراحت شدمو بهم ریختم

و اون میگه تو از باخت فوتبال ایران عصبانی هستی داری باهمه میجنگی😐😞 

الانم راحت گرفتع خوابیده من نشسم دارم ناراحتی میکنم بهشم مستقیم نگفتم از چی ناراحتم چون بعد میترسیدم فکرمنفی کنه چون بین منو اون جز رفاقت چیزی نبود نمیخام فکر کنه بهش حس دارم..

خدایاشکرت💫🍫
چقد احساساتتو دوست دارم حیفه یکی دلتو بشکنه💔

لیاقتشو نداشت من روش حساس بودم بخدا هر کی بهش بی احترامی میکرد حتی پشتش کسی حرف میزد دفاع میکردم بارها بخاطرش فحشم خوردم ولی اون فقط لفظا گفته بود روم تعصبیه در واقعیت یه بارم ازم دفاع نکرده پشتم نبود🙂من چند مدت نبود در نبودم با یه دختر دیگه تا حدی صمیمی شده ک بهش میگفت ثنام عشقم حتی شمارشم داده بعش

خدایاشکرت💫🍫
تو هم عین خواهرم من جز اینجا جایی نداشتم درددل کنم  بخدا همین الان بغض کردم خیلی ناراحت شدمو ب ...

اصلا ب روی خودت نیار اجی قشنگم اصلاااا

راحت برو با ی پسر دیگ چت کن بزار اونا بترکن از حسادت

حالا با هیچ پسری هم دوست صمیمی نشو ینی احساسات رو نیار وسط ک سو استفاده کنن  زرنگ باش  نزار اینطوری رفتار کنن

لیاقتشو نداشت من روش حساس بودم بخدا هر کی بهش بی احترامی میکرد حتی پشتش کسی حرف میزد دفاع میکردم بار ...

پسرا همینن  منم از همین نبودنش  ضربه خوردم بعدا فهمیدم رفته رل بزنه .اما این شد تجربه 

منه احمق بهش اعتماد کردع بودم فکر میکردم با همه پسرا فرق داره تففف

دور از جونت همه مردها مثل همن

لطفا برای  برآورده شدن حاجتم یک صلوات به نیت امام حسین بفرست. خدا جونم   حاجت همه نینی سایتی ها رو بده حاجت منم بده "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"خدایا شکرت مامان شدم خدایا خیلی دوست دارم یا امام حسین ممنونتم
اصلا ب روی خودت نیار اجی قشنگم اصلاااا راحت برو با ی پسر دیگ چت کن بزار اونا بترکن از حسادت حالا ب ...

دلم میخواد با پسردیگه دوست شم و بچتم ولی خب ذاتم مثل اون خراب نیس همزمان با اون با پسرای دیگه هم بحرفم 

خودش هم حسود بود میگف جزمن حق نداری با پسردیگه ای تو پیوی بچتی 

خب عزیزم تو هم دختری درک میکنی چی میگم 

وقتی دختری با یه پسرصمیمی میشه و رفاقت میکنه بیشترشون جورین ک خوششون نمیاد پسره ب دختره دیگه اونم جلوی همه بگه ثنام عشقم عزیزم 

خب اینجوری تو توبه میکنی دیگه با آدمی ک رل داره رفاقت نکنی ضایس رل زدع پس فطرت بازم بامن میچته تو پیوی بهم میگف عزیزم😐😞

خدایاشکرت💫🍫
پسرا همینن  منم از همین نبودنش  ضربه خوردم بعدا فهمیدم رفته رل بزنه .اما این شد تجربه  ...

قبلن فکر میکردم تو رفاقت با پسرا میشه حساب کرد حقیقتا از دخترا دوری میکردم دخترا بیشتر حسودن البته خودمم هستم انکار نمیکنم 

از دوستی با دخترهم بارها ضربه خوردم

فکر میکردم پسرامعرفت... دارن ولی این رفیقم لاشی از آب در اومد 

آدم کلا با هیچ‌جنسیتی رفاقت نکنه سنگین تره😞

خدایاشکرت💫🍫
دلم میخواد با پسردیگه دوست شم و بچتم ولی خب ذاتم مثل اون خراب نیس همزمان با اون با پسرای دیگه هم بحر ...

وا مگ تعهد دادی مگ شوهرته ک تصمیم بگیره 

دلت میخواد با هر کسی چت کن  

تازه همون شوهر  چون بهش خیانت میشه نباید چت کرد وگرنه اختیار دار ما نی 

با هر پسری دلت خواست چت کن ب حرف هیچکدومشون گوش ندع  چون دو روز دیگ دوستیتون  از بین میره هنوز خیلی راه مونده 

2392