2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی دوری کدوم قسمتش خیلی بد و ترسناکه؟اینکه نمیدونی اونم دلش برات تنگ شده یا داره فراموشت میکنه😔😭یه هفتس جوابمو نمیده دارم دق میکنم از دوریش از یطرفم میترسم میگم نکنه داره فراموشم میکنه ودیگه هیچوقت برنگرده😭😭😭

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
2456
حق داری خب طبیعیه،بهر حال هر ادم بدی ام ۴ تا خوبی داره  ولی ب این فک کن لیاقت دل تو خیلی بیشتر ...

چه روز خوبي اخه عزيزم؟١سال گذشت و تموم من هنوز دارم عزادا ي ميكنم 

٥سال زندگي مشترك رفت تو هوا 

الان هركيو ميبينم شرمندم خجالت ميكشم كه انقدر منو له كرد بي ارزشم كرد 

پيش همه ابرومو برد از پارتي رفتن تا دختر بازيش و ….

دلم تنگ ميشه بايد خفه شم 

اون همين الان رفته مسافرت و عكس از عشق و حالش  ميزاره 

من تا كي بايد تاوان دل خرمو بدم😪

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
2714
میدونی دوری کدوم قسمتش خیلی بد و ترسناکه؟اینکه نمیدونی اونم دلش برات تنگ شده یا داره فرامو ...

من چهارماهه نه بهم زنگ زد نه پیام داد.... نمیدونم این چه دردیه خدایا.... گفته میخوام ببینمش ولی زنگ نمیزنه😭😭😭

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞
چه روز خوبي اخه عزيزم؟١سال گذشت و تموم من هنوز دارم عزادا ي ميكنم  ٥سال زندگي مشترك رفت تو هوا ...

ولس عشق من اینجوری نبود... من بد کردم من😭😭😭😭سخته خودتو مقصر بدونی

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞
2706