2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه یه تاپیک هم زد و نوشت بعضیا با اسم امام حسین نفرین های بد میکنند و یه نفرم گفت اینا قوم بریدن.م ...

منم سر همون تاپیک قبلیم خانومه برام تاپیک زد کلی مظلوم نمایی کرد که بقیه منو به فوش بکشن منم جواب خانومه رو دادم مردم ندونسته قضاوت میکنن نمیدونن طرف چی گفته که

خدا❤️
منم سر همون تاپیک قبلیم خانومه برام تاپیک زد کلی مظلوم نمایی کرد که بقیه منو به فوش بکشن منم جواب خا ...

حتی براش درخواست دوستی فرستادم که براش توضیح بدم قبول نکرد و بهم گفت دیگه نیا تو تاپیک من 

2720
آره یه عده مریض ببینن تو اسم مذهب و دین و امام بیاری یه چیزی بگی سریع میخان بگن تو بد هستی ..بنظرم ک ...

یه نفر هم اومد تو همون تاپیک طرف منو گرفت قبل از اینکه پیام معذرت خواهی بدم.بهش گفت وقتی تو آتیش می‌ریزی تو سر یکی توقع نداشته باش اون طرف آتیش نگیره

حتی براش درخواست دوستی فرستادم که براش توضیح بدم قبول نکرد و بهم گفت دیگه نیا تو تاپیک من 

عزیزم توضیح نمیخاد که اون خانوم نمیخاد بفهمه حالا هرچقدر بگی کششم داده خیلی

خدا❤️
2714
اینکه خوبه حالا من بخاطره یه ارایشه ملایم زنه بهم کفت چادری نما😂😂ولی منم شستم گزاشتمش کنار زنیکه ر ...

آره خودت ک بگو عشق لختی چی هستی نکبت بگو 🤣🤣🤣🤣 چشم ندارن چادریه و محجبه امروزی شیک ببینن منم چادری و امروزی هستم به خودم میرسم آرایش ملایم و طبیعی دارم به کسی هم اجازه نمیدم دخالت کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج 💚
آره خودت ک بگو عشق لختی چی هستی نکبت بگو 🤣🤣🤣🤣 چشم ندارن چادریه و محجبه امروزی شیک ببینن منم چادر ...

والا چی میشه بگم با سیبیل چخماقی نمیخام چادر سر کنم که😂

خدا❤️
2706