2703
2553

من بعضی زنای قرتی رو تو خیابون میبنیم خیلی خوشم مباد فکرای بد میاد ذهنم بعصی ها واقعا قرتی و بلوند و خوشگلن

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

فکرهای بد؟😐

من میگم ایول چقدر به خودش میرسه چقدر اکتیوه و …

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
همون‌ دیکه مثلا میکم خوشبحال شوهرش و فلان

نه اون قسمت خوشبحال شوهرش یکجوریه سعی کن این فکرارو نکنی😅

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
2714
منطورم اینه من زیاد به خووم نمیرسم حسودسم میشع انگار

انفاقا سعی کن ازشون الگو بگیری تا مثل اونا به خودت برسی