2726
عنوان

شوهرتو دوست داری ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 58 پست
به قدری دوسش دارم ک حاضرم همه چیمو بدم ولی فقط اون کنارم باشع  شوهرم ماهههههه 😍😍😍

عشقتون پایدار

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

دوسش دارم ولی ن مثل قبل چون کلی اذیتم کرده این روزا 

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو 🤣

میکن اندازه کل دنیا دوسش دارم بعد اخلاقای خوب این ک با چیزای کوچیکم خوشحالم میکنه تو چشماش ذوق دوس داشتن شو میبینم اخلاقای بدم داره ها اما تو گفتی خوبشو بگو دارم میگم احساساتشو نشون میده همیشه🥺

نامزدمه.

به اندازه تموم دنیااااا دوسش دارم

به اندازه تموم چیزایی که خدا افریده میخوامش

اول خدا بعد اون

اخلاق خوبش

مهربونه دلسوزه به فکرمه نگرانمه.یه مررد واقعیه با مرام ومعرفت اهل نامردی ونارو زدن وپیچوندن نیس

همیشه برام وقت میذاره

تو بدترین شرایطم باشه جوابمو میده

2728

دلم میخواد یا خوش اخلاق و خوش قلب بشه یا کلا کلا از زندگیم حدف بشه یکی بهتر از اون وارد بشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
اره خیلی  اینکه به خانوادم خیلی احترام میزاره  هرچی میخوام نه نمیگه  هروقت مریضم ک ...

ایشالا اخلاقای منفی ش خوب بشه اینکه عشقتون پایدار 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
خداروشکر  زندگیمون بالا پایین داره گاهی جر و بحثم هست اما خیلی دوسش دارم و متقابلا اوشونم 😁

عشقتون ایشالا صدبرابر بشه 

خیلی دوسش دارم اصلا اهل حاشیه نیست همیشه تو دعواهامون  سرش کلاه میذارم میگم تو مقصر بودی میاد معذرت خواهی هم میکنه🤣🤣🤣هیچ حوصله نداره چند دقه برگرده عقب فکر کنه کی شروع کرد 🤣

خیلییی دوسش دارم خیلی مهربون و قانع هست و حقیقتاً مشکلی پیش بیاد اون با من کنار میاد ، بهم احترام می ...

وصدالبته معلومه شماهم یه خانم تمام عیاری عشقتون پایدار

خیلی دوسش دارم اصلا اهل حاشیه نیست همیشه تو دعواهامون  سرش کلاه میذارم میگم تو مقصر بودی میاد م ...

چه عالی اینکه نمیخواد شما قهر بمونی عشقتون پایدار

2706