2410
2400
عنوان

شوهرتو دوست داری ؟

532 بازدید | 57 پست

اگه الان یکی ازت بپرسه شوهرت چقدر دوست داری؟

کدوم اخلاقش واقعا خوبه چی میگی؟

••در من هست هزار مَن،که گر بشکند یک مَن،زاده شود منِ دیگری:)☁️!💛••

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402

میگم اگه بمیره میتونم زندگی کنم 

قضاوت ممنوع حوصله توضیح ندارم

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 

خودمم نمی‌دونم دوسش دارم یا نه ولی اخلاقش خیلی خوبه و مهربونه چیز دیگه ای نداره

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یبار خواستم ادای بهروز وثوقی رو دربیارم به مامانم گفتم ننه!!در کمال ناباوری یهو برگشت گفت رو سرت عنه😐
2381

خداروشکر 

زندگیمون بالا پایین داره

گاهی جر و بحثم هست

اما خیلی دوسش دارم و متقابلا اوشونم 😁

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
خودمم نمی‌دونم دوسش دارم یا نه ولی اخلاقش خیلی خوبه و مهربونه چیز دیگه ای نداره

همینکه بهش فکرمیکنی و محبتش میاد جلو چشمت یعنی خیلی دوسش داری 

به قدری دوسش دارم ک حاضرم همه چیمو بدم ولی فقط اون کنارم باشع  شوهرم ماهههههه 😍😍😍

عشقتون پایدار

دوسش دارم ولی ن مثل قبل چون کلی اذیتم کرده این روزا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️
بگو 🤣

میکن اندازه کل دنیا دوسش دارم بعد اخلاقای خوب این ک با چیزای کوچیکم خوشحالم میکنه تو چشماش ذوق دوس داشتن شو میبینم اخلاقای بدم داره ها اما تو گفتی خوبشو بگو دارم میگم احساساتشو نشون میده همیشه🥺

نامزدمه.

به اندازه تموم دنیااااا دوسش دارم

به اندازه تموم چیزایی که خدا افریده میخوامش

اول خدا بعد اون

اخلاق خوبش

مهربونه دلسوزه به فکرمه نگرانمه.یه مررد واقعیه با مرام ومعرفت اهل نامردی ونارو زدن وپیچوندن نیس

همیشه برام وقت میذاره

تو بدترین شرایطم باشه جوابمو میده

عضو گروه بامداد خمار❤ گروه قرمز❤وزن شروع ۱۰۳.۵۰۰❤وزن فعلی 101.200❤وزن هدف اول ۹۵❤وزن هدف دوم ۹۰❤وزن هدف سوم۸۵❤وزن هدف چهارم۸۰❤و وزن هدف نهااایی۷۰❤  من میتووووووووونم😍اینو مطمئنم👊👍

دلم میخواد یا خوش اخلاق و خوش قلب بشه یا کلا کلا از زندگیم حدف بشه یکی بهتر از اون وارد بشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                                                                                                                 დღ ما را به سخت جانیِ خود ؛ این گمان نبود..."
2407