2726
متاسفم اما از کجا متوجه شدی 

درد زیر سینه راستم داشتم 

وحشتناک 

چند بار میگرفت خوب میشد با دارو سرم 

این سری معذرت میخوام ادرار قرمز و مدفوع چرب هم همراه درد بود گفتم برام پیش متخصص

دکتر رفتی یا از گوگل جان پرسیدی

نه رفتم متخصص اول سونو داد تو سونو دیدن ک سنگ صفرای متعدد دارم با توده توی مجرای صفرا  ب کبد بعد از اون دکتر ازمایش خون و mri داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تهوع و کم‌اشتهایی هم داشتم این اواخر 

تاپیکا قبلی رو که خوندم برای خانواده بچه ها تاپیک زدن همه بعد چند ماه میومدن میگفت فوت کرد متاسفانه کس و کارشون !!!

یعنی واقعا اینقدر زود ؟

نه رفتم متخصص اول سونو داد تو سونو دیدن ک سنگ صفرای متعدد دارم با توده توی مجرای صفرا  ب کبد بع ...

عزیزم امیدوارم خوب بشی حالا دکتر چه راه حلی بهت داد چی بهت گفت

چایت را بنوش☕🎵شادیت را ببوس😀💋 غمت را در آغوش بگیر🤝😔 این لحظه را دریاب که لحظه بعد، احتمالیست!🥂⏳ عشق بکار،عشق ببخش و عشق را به میراث بگذار برای آیندگان🌹🥰❤
2728
امروز فهمیدم😭😭😭😭

منم خودم تقریبا اولین نفری بودم که فهمیدم سرطان دارم 

چون خودم آزمایشمو خوندم و توش نوشته بود مشکوک به کنسر پاپیلاری بدخیم

یک صحنه تماااام مراحل درمان و مردن و اینا از جلوی چشام رد شد

توی ماشین بودم، داشتیم از بیمارستان بر میگشتیم چه لحظه ی غریبی بود

نگران نباش سلامتیتو کامل به دست میاری همونطور ک من به   دستش اوردم

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
منم خودم تقریبا اولین نفری بودم که فهمیدم سرطان دارم  چون خودم آزمایشمو خوندم و توش نوشته بود ...

شما چی بود ؟؟

الان من همه جا نگاه میکردم‌ میگفت کبد و مجرا صفرا درمان نداشته و اکثرا دکتر میگفته شیمی درمانی نکنن ‍!

تازه چون توی مجرا هم هست امکان جراحیم نیست 

وای بچه هام     واقعا چیکار باید بکنم ؟

عزیزم تحت درمان باشی خوب میشی نگران نباش

اصلااااا نگران نباش

الان کلی درمان وجود داره برای بیماری ها 

خوب میشی بهت اطمینان میدم

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
عزیزم تحت درمان باشی خوب میشی نگران نباش اصلااااا نگران نباش الان کلی درمان وجود داره برای بیماری ...

وای من هنوز خودشم باور نکردم فکر میکنم خواب میبینم😥😥😥

شما چی بود ؟؟ الان من همه جا نگاه میکردم‌ میگفت کبد و مجرا صفرا درمان نداشته و اکثرا دکتر میگفته شی ...

من سرطان تیرویید بد خیم داشتم غده ی سرطانیم حتی چند تا از غدد لنفم رو ازم گرفت و در حال سرایت به بافت چربی گردن بود ک عمل کردم و خداروشکر موفقیت امیز بود

امیدتو هیچوقت از دست نده عزیزم من مطمئنم خوب میشی، بعدشم بدن با بدن فرق میکنه یکی تو نی نی سایت بهم کفت که یکی از عزیزانش ۵ساله ک درگیره سرطان تیروییده ولی من زود خوب شدم!

اصلا امیدتو از دست نده خدا حواسش بهت هست

وای من هنوز خودشم باور نکردم فکر میکنم خواب میبینم😥😥😥

واقعا درکت میکنم عین پارسال من 

من میگفتم واقعا من سرطان دارم؟ مگه فیلمه؟

ولی تموم شد اونروزا الان هر ۶ماه سونو و آزمایش خون میدم 

واقعا تهوع دارم  فردا میرم ببینم نظر دکتر چیه برای درمان و باید چیکار کنم ممنون ک جواب داد ...

اگه منظورت با منه، یا حتی اگه نیست : حتما برو عزیزم هییییییییچی نیست از منی که  سرطان داشتمو خوب شدم اینو بشنو و یک لحظه هم بد به دلت راه نده که الکی خودتو اذیت میکنی

اگه من زنده موندم پس تو هم میمونی😁😁😁

ببخشید شما قبلش کم کاری یا پرکاری داشتید؟

نه هیچی

کاملا سالم

فقط اواخر ۱۷ سالگیم یهو گلوم اومد جلو من فکر میکردم سیب گلوعه:) ولی غده ی سرطانی بود

2706