2726
همین ابریزش بینی و سرفه های خلط دار بیشتر این مریضی با پرهیز غذایی خوب شد شیر کاکایو بستنی غذای چرب ...

راستی میگی دوهفته پیش پسرم شب سس قرمز خورد زیادم خورد صبحش خروسک شد امشبم سرفوتبال تخمه خورد الان یه سرفه های می‌کنه خسته شدم دیگه چرااین ویروس اینطوریه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی میگی دوهفته پیش پسرم شب سس قرمز خورد زیادم خورد صبحش خروسک شد امشبم سرفوتبال تخمه خورد الان یه ...

اره منم همش پرهیز نکردم ک مریضیش طولانی شد ولی دو هفته آخر رو خیلی پرهیز کردم سر سه روز خوب خوب شد فقط شبا تک سرفه میزد دیگه سر دو هفته کلا هیچی نبود

منم خودم دوماهه درگیرم پوستم کنده شده دلم مراقبت خواست🥰

عزیزمممممممم! اتفاقا من خودمم از دخترم گرفتم و بدجور سینم چرکیه، امااا... اما کسی نیس از خودم مراقبت کنه، همیشه تو بیماریهام تنهام،شوهرم زیاد براش مهم نیس،فقط باید بهش بگی برو اینکارو کن اونکارو کن...

2728
دخترمو تازہ خوابوندم اومدم خونہ مامانم چند روز بمونم اینجا کہ میام خواب منو دخترم بھم میریزہ دیر میخ ...

خوشبحالت که کنار مامانتی  من مریض و تنها توی غریبی ام و فقط حسرت مامانمو دارم

خوشبحالت که دورت شلوغه

برن گمشن

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
اره منم همش پرهیز نکردم ک مریضیش طولانی شد ولی دو هفته آخر رو خیلی پرهیز کردم سر سه روز خوب خوب شد ف ...

ان شاالله که هیچ بچه ای مریض نشه امسال اینطوری شدن سالهای قبل فوقش یکی دوباراونم به فاصله دوماه سرمامیخوردن. منم فکر میکردم فقط بچه های من اینطوری شدن الان یک ماهو نیمه که درگیریم

حتما مراسمی دارین و مهمونی هستی

نه بازی فوتبال بود بچها اومدن خونه ما نرفتن هنوز😁

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
خوشبحالت که کنار مامانتی    من مریض و تنها توی غریبی ام و فقط حسرت مامانمو دارم

الھی عزیزم

من ھر وقت دخترم مریض میشہ میرم خونہ مامانم چون مامانم ازش مراقبت میکنہ

خدا بہ دلی کہ دریا باشہ کشتی میدہ
2706