2726

سرماخوردگیش که احتمال زیاد آنفولانزا باشه طولانی شده،یه ماهه هی بهتر میشه هی عود میکنه،مدتیه سرفه خلطی زیاد داره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چون یک مشت بچه بالا سرم دارن بازی میکنن

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

سلام منم مثل شما جفت پسرام یک ماهو نیمه همش مریضم کوچیکه الان تو خواب سرفه می‌کنه بزرگه ام تب داره که دکترگفت سینوساش چرک کرده خسته شدم دیگه از اول پاییز سرجمع نشده دوهفته بچه هامریض نباشن

سلام انشالله بهتر بشه... خیلی سخته بچه آدم مریض بشه.. منم پسر 1 سالم دو ماه پیش کرونا گرفت 1 ماه درگیرش بودیم و 10 روز بستری شد.. خیلی سخت بود خیلی..شربت پروسپیتان برای سرفه معجزه میکنه  البته بالای 5 سال نوسکاف خیلی عالیه.. حتما امتحان کن 

💞خداجون ممنونتم که دوباره لایق مادر شدن بودم💞 🧚‍♂️دوست مهربونم که امضامو میخونی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کن🧚‍♀️
می‌بخشید علاعمش چی بود پسرمنم بعدآنفلانزا کلا بینیش میگیره وریزش داره چیکار کردی که خوب شد؟

همین ابریزش بینی و سرفه های خلط دار بیشتر این مریضی با پرهیز غذایی خوب شد شیر کاکایو بستنی غذای چرب سرخ کردین رو چند هفته حذف کردم قطره بینی مداوم روزی سه بار زدم کم کم بهتر شد 

راستی برای سرفه من دارو گیاهی میدم خیلی خوبه قبلاً هربارباید چرک خشکن می‌خورد تاخوب میشدم اما الان پنیرک وآویشن وگل ختمی پونه رو دم میکنم میدم شیر زرد چوبه ام خیلی خوبه منتظرم صبح بشه بدم بخوره بلکه بهتر بشه

2706