2737
2734
عنوان

میدونستین زن های هیز هم داریم؟

2333 بازدید | 57 پست

من نمیدونستم تا اینکه دیدم همکارم یه آقا رو (ارباب رجوع  بود )دید میزد که کله ش با آقا که داشت راه میرفت ۳۶۰ درجه چرخید😐😐بعدم گفت چه هیکلی داره😐😐😐😐همکارم متاهله ها حالا😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصل كاري زنا هستن

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2738

من که میگم منظوری ندارم شوخی میکنم😂😂😂

آخه مرد هم هیزی داره؟؟😂😂😂

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
بله خانم سابق پسرعموم خیلی هیز یود یجوری ب مردا نگاه میکرد انگار تو عمرش مرد ندیده

😤😤😤

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)
😂😂😂 پس فک کردی فقط مردا هیزن؟! بعضی خانما بدترن

خیلی عجیب بود  برام😐اخه اینکه یکی رو ببینی بگی خوشتیپ بود فرق داره که با چشم دنبالش کنی و یه جوری بگی چه هیکلی داشت😐😐😐

2706