2726
عنوان

خونمو خون برداشت گند زدم ب زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 31 پست
اصلا بمن نگا نمیکنه ک بخام قیافه بگیرم

عب نداره یکمی تند رفتی حالا

انقد سر ب سرهمم نذارید بخدا دنیا ارزش غم و ناراحتی نداره

فردا ادمیه خدایی نکرده عذاب نکشی

یکمم سعی کن میدونم زندگی شرایط و موقیت خودشو داره اما کنترل کنی خودتو یکم بد نیست

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من به این فکر میکنم که شوهرت چطوری دستش بریده که خون زندگیتو ورداشته. زخم دستش برات مهم نیست و کثیفی ...

خب خواست نشکونه شکستن وسیله اخلاق خوبی نیست همچنین گیر دادن به همدیگه هم خوب نیست

من به این فکر میکنم که شوهرت چطوری دستش بریده که خون زندگیتو ورداشته. زخم دستش برات مهم نیست و کثیفی ...

من کی گفتم خونه مهمه. من دارم شدت فاجعه رو بیان میکنم مگه من حیوونم، درسته از اخلاقای بدم نوشتم اما دیگه اونقدرام بیشعور نیستم، خط رو این ادم میفته نفس من بند میاد، سرهمون تاپیک زدم ک کمک بخام ک درست تر رفتار کنم 

فندق جان تاپیکهات رو خوندم. دلم گرفت از رفتارهای همسرت و وضع زندگی. امیدوارم اتفاق های خوبی پیش روت باشه. یه جا خوندم کلاس میری خیلی عالیه و امیدوارم مستقل بشی به لحاظ درآمدی . خیلی کمک میکنه به زندگیت

2706