2401
2400
عنوان

خونمو خون برداشت گند زدم ب زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 31 پست
من به این فکر میکنم که شوهرت چطوری دستش بریده که خون زندگیتو ورداشته. زخم دستش برات مهم نیست و کثیفی ...

خب خواست نشکونه شکستن وسیله اخلاق خوبی نیست همچنین گیر دادن به همدیگه هم خوب نیست

اصلا پشت گوش ننداز عزیزم و فقط به کامنتها استناد نکن حتما با دکتر مشورت کن از این لینک میتونی سریع مشاوره بگیری

من به این فکر میکنم که شوهرت چطوری دستش بریده که خون زندگیتو ورداشته. زخم دستش برات مهم نیست و کثیفی ...

من کی گفتم خونه مهمه. من دارم شدت فاجعه رو بیان میکنم مگه من حیوونم، درسته از اخلاقای بدم نوشتم اما دیگه اونقدرام بیشعور نیستم، خط رو این ادم میفته نفس من بند میاد، سرهمون تاپیک زدم ک کمک بخام ک درست تر رفتار کنم 

2402

فندق جان تاپیکهات رو خوندم. دلم گرفت از رفتارهای همسرت و وضع زندگی. امیدوارم اتفاق های خوبی پیش روت باشه. یه جا خوندم کلاس میری خیلی عالیه و امیدوارم مستقل بشی به لحاظ درآمدی . خیلی کمک میکنه به زندگیت

خدایا هزاران بار شکرت

خب بزرگ شدیم بعد ازدواج کنین...چقدر خودتونو عذاب می‌دین شوهرت دستش جر خورده نگران خونه زندگیتی؟؟؟هردوتون تقصیرکارین

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یبار خواستم ادای بهروز وثوقی رو دربیارم به مامانم گفتم ننه!!در کمال ناباوری یهو برگشت گفت رو سرت عنه😐
2417