2733
2734
عنوان

حوصله مردا رو ندارم

245 بازدید | 28 پست

مجردم ولی حوصله هیچ مردیو ندارم که بخام باهاش اشنا بشم چون ذاتا انگار همشون یه ژن دروغگویی دارن ....از طرفی ام تنهایی دیونه کنندس...به قول پشه یه حال کثافطی ام اصن 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه مردا خیلی نازن 😊  

مخصوصا شوهرا بعضی وقتا طوری میرینه به اعصاب آدم که تا یه هفته همش بشور و بساب میکنی تا تمیز شه و اینطوری یه هفته بیکار نیستی تا هفته آینده 😂😂

خودم ــــــــــــ «۱۸» سالمه.......... کمرم 68 سالشه........ ـــ زانوم 54 سالشه...............  و اعصابم دیروز 80 ساله شد! 🖤
2738
نه مردا خیلی نازن 😊   مخصوصا شوهرا بعضی وقتا طوری میرینه به اعصاب آدم که تا یه هفته همش بشور ...

بابا شوهرا خوبن دوست پسرااا اولن که دق میدن ادمو بگیر نیستن بعدشم اصن با رفتاراشون ادمو حرصیییی میکنن جوری که بعضی وقتا دلم میخواد موهاشو بگیرم بکشم فقد😂🚶

بابا شوهرا خوبن دوست پسرااا اولن که دق میدن ادمو بگیر نیستن بعدشم اصن با رفتاراشون ادمو حرصیییی میکن ...

آخه وقتی دوستی حداقل شب رو راحت میخوابی 😂😂

الان منه بدبخت درازیدم همسرم تو خواب طوری زد تو صورتم که فک کنم فردا کبود میشه 😩

بعضی وقتا تو خواب انقدر محکم نیشگون میگیره ها دادم در میاد 

ولی خب چی کار میشه کرد ☹️☹️

خودم ــــــــــــ «۱۸» سالمه.......... کمرم 68 سالشه........ ـــ زانوم 54 سالشه...............  و اعصابم دیروز 80 ساله شد! 🖤
2706