2733
2734
عنوان

من چم شده

256 بازدید | 15 پست

همش استرس دارم میترسم یموقع عرق کنم بو بگیرم همش ادکلن خالی میکنم رو خودم ادامس میجویم چم شدههههه . فکرم همش درگیره . از خودن ایراد میگیرم . فکرای منفی دارم چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
دغدغه هاتون تو حلقم خدایی بببن هر وقت همیشه دوش بگیری و لوسیون بدن استفاده کنی و عطر بزنی دیگه این ...

ن این فکرا اصلا هرکاری بکنم اینطور میشم. همه چی اوکیه یهو برمیکردم خونه یادم میاد نکنه بو عرق میدادم؟ نکنه اونطور شده بعد میگم بابا بخدا اینا فکره باز از سرم نمیره بیرون

چیکار کنم درست شه؟ صدبار عکس میگیرم از خودم ک ببینم چ شکلی شدم

هربار خواستی خودتو با کسی مقایسه کنی ب خودت نهیب بزن‌. از چیزی ک بهت آسیب میزنه دور شو. برو ب سمت کارایی ک ب روح و جسمت احترام میزارن. خودتو دوست داشته باش، زیبایی های بدنتو کشف کن و تمرکژتو بزار رو اونا 

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
دغدغه هاتون تو حلقم خدایی بببن هر وقت همیشه دوش بگیری و لوسیون بدن استفاده کنی و عطر بزنی دیگه این ...

منم عادت دارم باید روزی دوبار دوش بگیرم اگه موهامم نشورم یه پارچ گذاشتم حموم بدنم و صابون میکشم با پارچ آب میکشم ک موهام خیس نشه.عادت دارم باید این کارو انجام بدم.جمعه ها ک خونه مامانمم صبح قبل رفتن دوش میگیرم شب بعد اومدن.

ن این فکرا اصلا هرکاری بکنم اینطور میشم. همه چی اوکیه یهو برمیکردم خونه یادم میاد نکنه بو عرق میدادم ...

سعی کن بی خیال بشی وسواس فکری میگیری ها 

اصلا بو دادی که دادی بو برای انسانه دیگه خخخخ بی خیال شو

مگه واست پیش اومده که کسی بگه بو میدی یا اینکه با تیکه و کنایه بهت رسونده باشن که بو عرق میدی؟

شاید چون بهت گفتن وسواس گرفتی

من خودمم خیلی حساسم سر اینکه همیشه بوی خوب بدم و اگر اسپری و بادی اسپلشم تموم بشه واقعا حالم بد میشه

ولی دیگه انقد مثل شما وسواس ندارم

2706