2737
2734
عنوان

دیگ دارم گریه میکنم از دست شوهرم

831 بازدید | 36 پست

با این وضعم ۳ روزه تو تشک افتادم و فقط داد گشنگی میزنم دو روز یبار بهم غذا نمیده انقد ماستو پنیر خوردم خسته شدم الان بحثمون شد با گریه رفتم سرجام من الان ساکشن کردم درد شدیدیم دارم میکشم ب زور شیاف ارومم میگ ب من نگفتی غذا بیار الکی میگ ده دفعه باهاش بحث کردم ک گشنمه ازش متنفرم از اینکه ذره ای ب فکرم نیس معدم داره میسوزه بخدا از خودم متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همشون همینن برن گمشن

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

چطوری میخوای بچه داری کنی پس تو مریضی به دادت نمی‌رسه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

عزیزم چیشد ساکشن کردی ؟ 

من فقط دعا دعا میکنم که شوهرم مریض بشه من همینکار کنم

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
شما که پول ساکشن داشتی پول بده از بیرون غذا فقط برای خودت بگیر

عزیز پول هس ولی اون باید بره بخره شهری هستیم ک نمیارن دم در باید بره بگیره بیاره بعدم مگ گفتم پول نداریم

2706