2703
2553
عنوان

تعقییر اسم بیاین لطفا

455 بازدید | 57 پست

سلام به همگی

میخوام اسممو تعقییر بدم بنظرتون کدوم از این اسما خوبه؟

غزل     تیام   آیدا   ساویس

اگه اسم قشنگ مد نظرتونه بهم بگید لطفا مرسی

تیکر بارداری نیست واسه افزایش وزنمه وزن اولیه ۳۸ وزن دلخواه ۵۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره اسمت چیه الان تا بهت بگم کدوم اسم بهت میاد

اسمت الان چیه؟؟

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2720

تغییر درسته

🧡🌱زرتشت این پیام آور خرد و آگاهی و انسانگرائی می گوید ( ما می ستائیم زنان این سرزمین را که هستی ما از آنهاست . ای اهورامزدا زنانی که از آن تو هستند از آئین راست بهره دارند.) منبع : وندیداد گلشنی،« حقوق زن در ایران و جهان » ایران زمین ، پوشینه۳شماره۱،مهرماه  .برگ های ۳۸_۴۹.✒ برگرفته از کتاب (زن در دام ادیان ابراهیمی) اثر دکتر روشنگر🧡🌱همه ی آن چیزی را که از ما یک «انسان» میساخت، رفتارهای دخترانه نامیدیم. طوری که اگر رفتار دخترانه را از یک «انسان» بگیریم، دیگر «انسان» باقی نمی میماند! _ اشتباه هم نگفته ایم. بی دلیل نیست که مردها، پس از ترک همه رفتارهای دخترانه و پس از سالها جستجوی بزرگی و بزرگمنشی، تکیه گاه و توانمندی، آرامش و احساس، قدرت و قاطعیت، دیر یا زود می آموزند که انسانیتی را که جستجو می کنند باید در وجود یک دختر بیابند.
2714

غزل

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞
هیچکدوم به نظرم قشنگترین اسما پناه  نیاز ایلدا ایلماه لِنا

پناه قراره اسم دخترمون باشه 

اسم دختر منو عشقم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

غزل

البته اگه سنت کم نیست

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...
هیچکدوم به نظرم قشنگترین اسما پناه  نیاز ایلدا ایلماه لِنا

اینایی که گفتی بیشترشون اسم دخترای فامیلمونن نمیشه بزارم

نمیخوام عوض کنم فقط میخوام دیگه به این اسم صدام کنن

تیکر بارداری نیست واسه افزایش وزنمه وزن اولیه ۳۸ وزن دلخواه ۵۰
2706