2726
عنوان

دوستان شما طلا دستتونه میرید بیرون ساق میندازین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حق داره پس،منم خیلی میترسم خصوصا جدیدا،تو ماشینم ک تنهام در رو قفل،شیشه ها هم میدم بالا

اره منم همیشه قفل مبکنم ،اخه من با ساقم میرم بیرون بازم هزار بار تا میرم بیرون و میام زنگ میزنه

بندازی یه جور نگرانی ، نندازی بزاری خونه یه جور، من پارسال دو سه ساعت با شوهرم رفتیم خرید اومدیم دیدیم تمام طلاهامو بردن ساعت ۸ شب!!! سه واحد و تو آپارتمانمون درجا زده بودن!!!  از اون موقع بیرون رفتینی طلاهای که واسم مونده رو میندازم نمیذارم خونه بمونه

راس میگه من ک کلا درشون اوردم امنیت نیس

الان پسرم از مسافرت اومد رفتیم جلوش 

تا در اتو بوس باز شد شش هفتا مرد دویدن و یه سر و صدایی شد 

مردم از ترس نگو یه عده مثل راه زن میمونن بین راه بعد حمله می کنن به ساک.  و وسایل 

این چند نفر راننده خدا خیرشون بده متوجه شدن فراریشون دا دن

ببخشی اسی 

حالا که حرف طلا شد من به پول احتیاج دارم مقداری هم طلا دارم نمیخوام بفروشم چون تازه خریدم و اگه بفروشم ضرر میکنم چه جوری میشه طلا رو گرو گذاشت و پول قرض کرد بعدش هم پول رو برگردانیم و طلا رو پس بگیریم 

اصلا میشه ؟ یه هویی به ذهنم رسید

بخدا هرروز بهم حرف میزنه دو دقیقه میرم بیرون حتی ساقم میندازم ۱۰۰ بار زنگ میزنه

طلاهاتو کمتر کن همه رو بیرون دستت نکن

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺
اخه چیکار کنم پس هی دربیارم بپوشم خراب میشن 

حتما دربیار یا آستینت همیشه بلند باشه

زن همسایه مارو بخاطر یه تکپوش دزدیدن بردن با ماشین، طلاشو بردن، خودشم از ماشین پرت کردن بیرون

لطفا اگر زیر ۱۸ سال هستی منو ریپلای نکن!                  سال ها خواننده خاموش سایت بودم تا اینکه یه‌روز دلم خواست عضو بشم😊💗تو تاپیک های جهیزیه تگم کنی خوشحال میشم🍒🥰
2706