2703
2553
عنوان

آقایون میشه بیاید ببینیم منظور شوهرم چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 116 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار تجربه خودمو برات بگم.همسرم یه بار بهم گفت دختر عمش عاشقش بوده خداییش دروغ هم نگفته بودا.به گوشم رسیده بود .منم خیلی خیلی عادی گفتم  ا جدی خب چرا نرفتی خاستگاریش کیس خوبی بودااا😂😂😂😂 ولی خب حیف میشد اونوقت عمرا میتونستی منو داشته باشی .خلاصه شانست گرفت.

مردا یه وقتایی تعریفای این مدلی دارن ولی من برام اصلا اهمیتی نداره

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2456

چقدر آقا داریم تو سایت 🤌

ضعيفه نبوده ايم ، اگر سالها ديديم و ديده نشديم ، اگر سالها قصد کرديم و راهي نشديم ، اگر سالها بي دريغ مهر ورزيديم اگر سالها پا به پا دويديم ، اگر زير بار ، شانه ساييديم و خم به ابرو نياورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، اگر حتي ياد نگاهي دلمان را به ضعف انداخت ، اگر تحقير شديم و مغرور مانديم ، اگر سيلي خورديم و بر دلبستگي سماجت کرديم ، اگر بي تاب شديم و تاب آورديم ... ضعيفه نبوده ايم ، ميداني ما فقط زيادي زن بوده ايم ... زيادي اگر زن باشي ، ميفهمي چه میگویم !..
من سزارین اورژانسی شدم خو اره بابا پدرم دراومد هنوز جای ماساژ رحمم درد میکنه 

من عاشق بچه ام ولی وقتی به دردش فکر میکنم میترسم من وقتی سرما میخورم دکتر نمیرم ک امپول نزنم😣😢

زایمان بدون دردم داریم؟😂

ژِلفـُـونَمــ💊😌🧸
2714
بهش دیگه اعتماد ندارم دلم راضی نیست هر کاریم بکنه دلم باش صاف نمیشه 

بله واقعا...سقف بی اعتمادی و ایشون بنا کردن...حالا اگه بیاد قسم دنیا رو بازم شما باور نمیکنین

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
😁😁😁 نه دور از جونتون. ایشا الله همیشه سالم باشین

چند شب پیش بود خواب بودم بعد یهو چشامو باز کردم تاریکی مطلق بود آقا من داد میزنم کور شدم نمیبینم😂😂😂همسرم بلند شد گفت چی میگی نصفه شبی بیدارمون کردی،برقا قطعه بخدا برگام ریخته بود🤣🤣مرسی مرسی همچنین

☠من اگه کسیو حذفـ کردم،دوباره تکرارشـ نمیکنم..
2706