2726
عنوان

دلم میخاد با همسایه بالاییمون دوست بشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3875 بازدید | 178 پست
جن ها حموم دوست دارن

یا خدا قلبم   

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=261492889]تا بیام باهاش صمیمی شم دیگه وقت خونه تموم میشه و میریم جای دیگه☹️[/QUOTE عزیزممم😂 ...

همسرم با همسرش حرف نمیزنن🤣

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2728
سلام میشه جریانشو تعریف کنید برای چی تو حموم    

والا نمیدونم همینو یادمه دیگه با همسایه ش قطع ارتباط کرد،راستی سلام،نام کاربریت منو انداخت یاد این،وایسا وایسا کارت دارم،من خرگوش بی آزارم🤭

☠من اگه کسیو حذفـ کردم،دوباره تکرارشـ نمیکنم..
شوهرتم میشنوه؟؟

شوهرم همش سرکاره و خوابه...این ساعت نیم ساعت میش رفت سرکار ...اصلا حواسش به اینا نیست...بعدم من عقدی ام بغلی مامانم واینا منظورمه

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
همسرم با همسرش حرف نمیزنن🤣

از هم خوششون نمیاد؟اگه مشکلی ندارن به همسرت بگو سر حرفو با همسرش باز کنه یه مدت که‌گذشت و باهم اوکی شدن دعوتشون کن

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
دمشون گرم هرررر روووووووززز

ی چی میگم ی چی میشنوی😶😐😂😂😂

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

[QUOTE=261493035]هروز برم بگم دیشب چخبر بود😂😂😂[/QUOTاگه خیلی باهم صمیمی هستین یه بار بگین دیسب یه صداهایی میومدااابا خنده..  دیگه خودش میفهمه

گاهی وقتا باید نقطه بذاری.  باز شروع کنی‌... باز بخندی...   باز بجنگی...🙃
والا نمیدونم همینو یادمه دیگه با همسایه ش قطع ارتباط کرد،راستی سلام،نام کاربریت منو انداخت یاد این،و ...

همونه دیگه🤣

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   
از هم خوششون نمیاد؟اگه مشکلی ندارن به همسرت بگو سر حرفو با همسرش باز کنه یه مدت که‌گذشت و باهم اوکی ...

نه شوهرم خوشش نمیاد ازش ، انگار اونم از شوهر من خوشش نمیاد ، شوهرم میگفت اوایل جواب سلامم رو نداد منم دیگه بهش سلام ندادم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
[QUOTE=261493035]هروز برم بگم دیشب چخبر بود😂😂😂[/QUOTاگه خیلی باهم صمیمی هستین یه بار بگین دیسب یه ...

رومون نمیشه اصلا مه من نه مامانم...حالا اگه ما بودیم...مردم برای اینکع بفهمیم کاچی درست میکردن برامون میوردن

2706