2410
2553
عنوان

دلم میخاد با همسایه بالاییمون دوست بشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3824 بازدید | 178 پست
انگار انه شرلی هستی 😂😂

وای🤣

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط خونتو جمع نگه دار .به خاطر مرتب نبودن خونه این فرصتو از دست ندی

🤣🤣🤣🤣🤣

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

و مایی که با همسایه بغلی مون خییییلی جوریم...رفت وآمد و قلیون واینا...ولی هرررشب صدای ****میاد...رومون نمیشه بهش چیزی بگیم 😐

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
2456
نیومد دستش رو بکش به زور ببرش 🤣😐🤣🤣

باهاش رودرواسی دارم خیلی😂 وگرنه حتما این کارو میکردم

تا بیام باهاش صمیمی شم دیگه وقت خونه تموم میشه و میریم جای دیگه☹️

و مایی که با همسایه بغلی مون خییییلی جوریم...رفت وآمد و قلیون واینا...ولی هرررشب صدای ****میاد...روم ...

یه متن بنویس بگو شبا خیلی صدا میاد بنداز از زیر در

دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍
2714

[QUOTE=261492889]تا بیام باهاش صمیمی شم دیگه وقت خونه تموم میشه و میریم جای دیگه☹️[/QUOTE

عزیزممم😂😍اشکال نداره کههه هرموقع دیدیش بگو خوشحال میشم بیشتر ببینمت و دعوتش کن با همسرش خونتون 

منم با همسایمون اینجوری رفت و امدمون شروع شد

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
رابطه؟؟

هوم😐

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤
از وقتی خوندم همسایه یکی اومده خونش گفته بریم تو حموم بشینیم با کسی رابطه ندارم

سلام میشه جریانشو تعریف کنید برای چی تو حموم   

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   
یه متن بنویس بگو شبا خیلی صدا میاد بنداز از زیر در

اصلا همینم رومون نمیشه باورت میشه؟

میترسیم بنده خدا خجالت بکشه...آخه کنارش فقط ماییم میفهمه اون طرفش واحد خالیه

بنداز به شوخی بگو دیشب چه خبر بود خونتون؟؟😂

هروز برم بگم دیشب چخبر بود😂😂😂

2706