2737
2734
عنوان

دلم میخاد با همسایه بالاییمون دوست بشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3879 بازدید | 178 پست
به یه بهونه ای برو خونش و کم کم آشنا بشین

چجوری برم اخه روم نمیشه ، امروز براش یکم خوردنی بردم خودم پخته بودم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نکنه تو اونی همسایه بالاییه اسی😅

وای فکرشو کن پیامم رو ببینه😐🤣

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

با همسایه صمیمی نشو ما سه چهاربار رفتیم خونه همسایه اونا هم اومدن اما نمیخوام دیگه ادامه بدم رفت و امد رو بد نیستن ها بدی ندیدم اما کلا رفت و امد با همسایه رو خوشم نمیاد اون چندبارم مجبور شدم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
2738

ولی من همسایه  هامو تا الان توی این سه سال ندیدم 

فقط صداشون میاد 😂

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
امروز یه خوراکی درست کن ببر. چندبار ازین محبتا بکن کم کم دوست میشین.

اتفاقا بردم امروز براش

با همسایه صمیمی نشو ما سه چهاربار رفتیم خونه همسایه اونا هم اومدن اما نمیخوام دیگه ادامه بدم رفت و ا ...

آخه سلیقه و نظرات متفاوته ، من رفت امد رو دوست دارم 

2706