2726
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 16302 بازدید | 362 پست
جلوش نشون نمیدم اما طعنه حالمو بد میکنه به خواهرشوهرم گفته منتظرم ببینم سحر چه رنگی فرش اینا میخره م ...

از این رو فرشی شیک و خوشکلا هست بگیر بکش رو فرشات بعد عکس بفرست براشون  ببینه بره فرش همونو بخره 

بعد که پولشو خرج کرد روفرشیو بردار 😁 ضد حال قشنگتر از این ؟

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
بله قبل ۲ سالگی خوب بود از فوت خواهرم حالم دستم نبود جیغ و داد هامو شنید ک ترسید  خدا هم‌خواه ...

نگران نباش،بچه ها اذیتش نمیکنن،فرهنگ خانواده ها رفته بالا،دیگه بچه هارو باادب و هوشیار بار میارن

رفته رفته خوب میشه ،یادمه تو دوران ابتدایی بهترین دوستم ،لکنت داشت،بعد دوره ابتدایی کامل خوب شد،تو مدرسه هیچ کس اذیتش نمیکرد

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ۵تا جاری لطفاً زیاد نرو تو جمعهاشون زندگیتو نپاشونن چون سنت هم کمه تحمل نداری سیاست هنوز کامل یا ...

ببین بزرگه تقریبا چندسال از مامانم کوچیک تره خیلی خانومه اصلا همچین چیزایی نمیگه دومی و سومیم سناشون به بزرگه نزدیکه مهربونن میبیننم میبوسنم یا مثلا چقد از لباس و مراسم جشن عقد تعریف کردن جاری سومیم و چهارمیم میگفتن خیلی خوب شده بودی اما این یهو میگه نه کجاش خوب بود 😑 

2728
ببین بزرگه تقریبا چندسال از مامانم کوچیک تره خیلی خانومه اصلا همچین چیزایی نمیگه دومی و سومیم سناشون ...

حسودی میکنه بهت شدید و اینکه یکم عقلش ساده اس

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
ای وای خدا بیامرزتشون  عزیزم من از خواهرم اونموقعه شنیدم مهدم بردتش با بچها بازی میکرده بعد ال ...

من پارسال دانشجو بودم یه دوره مهد گذاشتم بمونه جون مادرم گفت نگه نمیدارم دیگه بچتو

اما خب مهد نموند همش استرس حدایی از من رو داشت

و من‌در نهایت

مجبور ب ترک تحصیل شدم💔💔💔

ممنون خدا اموات شمارو هم بیامرزه

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

اسی ببینمت

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
بله قبل ۲ سالگی خوب بود از فوت خواهرم حالم دستم نبود جیغ و داد هامو شنید ک ترسید  خدا هم‌خواه ...

عزیزم نگران نباش فقط ببرش گفتار درمانی 

ماهم داشتیم ولی بازی درمانی

گفتار درمانی میبردن و الان کلاس اوله و خیلی عالی حرف میزنه دیگه 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
نگران نباش،بچه ها اذیتش نمیکنن،فرهنگ خانواده ها رفته بالا،دیگه بچه هارو باادب و هوشیار بار میارن رف ...

انشالله خدا کنه همینجور بشه من بخدا امید دارم 🙂💔

به دعاهای نی نی سایتی ها خیلی ایمان دارم🙂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
چشم حتما ممنونتم ❤

میشه یسوال بپرسم چون خواهرمم حامله اس چندبار پرسیدم مسخرم کرد😶 من میدونم شوهرم بچه دوست داره بعد سنشم ٣٠ تا عروسی کنیم حداقل شده ٣١ خودم از الان بفکرمم بنظرتون دکتر برم بخدا برام هیچ فرقی نداره پسر با دختر ولی میگم کاش اولیو پسر بیارم بهم طعنه نزنن چون همشون بچه های اولشون پسره ، شما کار خاصی کردید پسر اوردید؟

عزیزم نگران نباش فقط ببرش گفتار درمانی  ماهم داشتیم ولی بازی درمانی گفتار درمانی میبردن و الا ...

گفتم بالاتر عزیزم

گفتار درمان هم انلاین هم حضوری بردم اما جفتش باعث میشد استرس بگیره و بدتر بشه

الان خودم تو خونه بازی میکنم باهاش ارون و شمرده  خلاصه دکتری شدم تو این راستا🙂💔

باهاش اوکی میکنم خودمو امید دارم تا سال دیگه خوب حوب خوب میشه

من پارسال دانشجو بودم یه دوره مهد گذاشتم بمونه جون مادرم گفت نگه نمیدارم دیگه بچتو اما خب مهد نموند ...

ای وای 

من درس نخوندم دیپلمم ، حالا با تشویق شوهرم فعلا رفتم گواهینامه 

میشه یسوال بپرسم چون خواهرمم حامله اس چندبار پرسیدم مسخرم کرد😶 من میدونم شوهرم بچه دوست داره بعد سن ...

عشقم اون ربطی به شما نداره همسرت باید تقویت بشه 

که اونم با رژیم درست میشه 

عشقم اون ربطی به شما نداره همسرت باید تقویت بشه  که اونم با رژیم درست میشه

اره میدونم تعیین جنسیت با مرده 

مثلا میگم برم دکتر ؟ چون نمیخوام ناخواسته حامله شم 

گفتم بالاتر عزیزم گفتار درمان هم انلاین هم حضوری بردم اما جفتش باعث میشد استرس بگیره و بدتر بشه ال ...

خدا به دلت صبر بده و ان شاءالله که هر چه زودتر خوب بشه 

2706