2410
2553
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 16266 بازدید | 362 پست
ممنونم قشنگم 🥰🙏🙏🙏🙏❤❤❤ گفتاردرمان میبرم استرسی میشه دیگه نزدیک ۱ ساله نمیبرم روز عاشوری تو یه ...

عزیزم چند سالشه؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
عزیزم چند سالشه؟

۴ سال و ۱۰ ماهشه🥰

از دونیم سالگی ترسید و لکنت گرفت❤

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۴ سال و ۱۰ ماهشه🥰 از دونیم سالگی ترسید و لکنت گرفت❤

عزیززززم

پس نسبت به سنش ماشالا پیشرفتش خوب بوده

مدرسه بره خیلی بهتر میشه و در شرایط دیگه خیلی سخت و طولانی قبل راهنمایی کامل خوب میشه

یعنی قبل دوسالگی خوب بود؟

از چی ترسید؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2720
دیوونه ای بخدا ،طرف خود درگیری داره تو رو خدا بخاطر خودت و همسرت تو بازی کثیفش مهره نشو

جلوش نشون نمیدم اما طعنه حالمو بد میکنه به خواهرشوهرم گفته منتظرم ببینم سحر چه رنگی فرش اینا میخره منم فرشام از بین رفنن 😑

جلوش نشون نمیدم اما طعنه حالمو بد میکنه به خواهرشوهرم گفته منتظرم ببینم سحر چه رنگی فرش اینا میخره م ...

واویلااااا

این دیگه رسما رد داده  

2714

حرف بقیه رو سیفون بکش و اهمیت نده

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
عزیززززم پس نسبت به سنش ماشالا پیشرفتش خوب بوده مدرسه بره خیلی بهتر میشه و در شرایط دیگه خیلی سخت ...

بله قبل ۲ سالگی خوب بود

از فوت خواهرم حالم دستم نبود جیغ و داد هامو شنید ک ترسید 

خدا هم‌خواهرمو گرفت هم پسرم ترسید

راضیم به رضاش❤

خدا کنه تا سال دیگ‌میره پیش خوب بشه

جون نمیخوام‌بچه ها اذیتش کنن

میخوام بفرستم غیر انتفاعی بچه های باادبی داره نسیت ب دولتی 

نمیدونم چیکار کنم🙃

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
واویلااااا این دیگه رسما رد داده    

نمیدونم چرا فک نمیکنه من تازه عروسم چون عروس پنجمه همش با من رقابت میکنه به مامانم گفتم یبار میگفت به انسی خانومم گفتم شماره ی مادرشو پیدا کنه تا بهش نشون بدم دخترشو جمع کنه گفتم ای وای نکنی فردا جنگ میشه شوهرمم که به یه ورش نیست میزنه تو شوخی و خنده و نهایتش میگه عزیزم تو انتخاب خودم بودی 😑 

اره باهاش بازی کنید تو محیط استرس زا نباشه نترسه 

چشم حتما

ممنونتم ❤

بله قبل ۲ سالگی خوب بود از فوت خواهرم حالم دستم نبود جیغ و داد هامو شنید ک ترسید  خدا هم‌خواه ...

ای وای خدا بیامرزتشون 

عزیزم من از خواهرم اونموقعه شنیدم مهدم بردتش با بچها بازی میکرده بعد الان مثلا بلبل ماشالا حرف میزنه 

2706