2733
2734
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 16310 بازدید | 362 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من از همتون با تجربه ترم دیگه

من کلا حرفای دیگران تازگیا یک سه سالی میشه به هیچ جام نیست😬😂

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
خوب خوشبخت باشید منم همسرم دومی پسره شدم اولین عروس 

ممنونم الهی آمین😍🙏

انشالله شماهم خوشبخت ترین باشی

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
من کلا حرفای دیگران تازگیا یک سه سالی میشه به هیچ جام نیست😬😂

اره بابا ،اخه کی باشن که حرفاشون مهم باشه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
کاش میشد 🥺سریع قبل خیلی دلمو شکوند رفتم تو دستشویی یکم گریه کردم  

دیوونه ای بخدا ،طرف خود درگیری داره تو رو خدا بخاطر خودت و همسرت تو بازی کثیفش مهره نشو

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
نظر لطفته

فدات 

کاش منم یکم خجالتمو بذارم  کنار و جواب بدم

البته تصمیم گرفتم ک درلحظه جواب بدماا 😅

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2738
بچها صلوات بفرستید ، پسر خواهرشوهر خواهرمم لکنت داشت گفتار درمانی خوب شد 

فرستادم عزیزم.

بله لکنت به مرور خوب میشه

اسی خودت و همسرت چند سالتدنه؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اره بابا ،اخه کی باشن که حرفاشون مهم باشه

موقعی که باید باشن نیستن همش لب و دهنن

بخصوص فامیل شوهر

فدات  کاش منم یکم خجالتمو بذارم  کنار و جواب بدم البته تصمیم گرفتم ک درلحظه جواب بدماا  ..

منم اون لحظه ها لالم

بعدا هارت و پورت میکنم

بچها صلوات بفرستید ، پسر خواهرشوهر خواهرمم لکنت داشت گفتار درمانی خوب شد 

ممنونم قشنگم 🥰🙏🙏🙏🙏❤❤❤

گفتاردرمان میبرم استرسی میشه دیگه نزدیک ۱ ساله نمیبرم

روز عاشوری تو یه تیکا ای بودم شهر غریب انقدر گریه کردم تا امام حسین حاجت روام کرد اما خب الان قبل حرف زدنش ام‌ام میکنهدفقط

از اون لکنتش ک میخواست بگه مامانی میگفت ماا ماااا ماااامانی دیگه خداروشکز خبری نیست😍🙏

منم اون لحظه ها لالم بعدا هارت و پورت میکنم

پس‌مثل خودمی 😅❤

2706