2733
2734
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 16310 بازدید | 362 پست
افرین ادامه بده میتونی  از بنده های خوب خدام تا وقتی برادر شوهرام زن بگیرن ۳تا قراره در آینده ...

منم برادرشوهرام ۷ تان😅😅 ۳ تای دیگه در اینده نچندان دور قراره بیاد

اینجوری حساب کن من همسرم پسر اخریه اما عروس اولم 🥰 ۲۴ سالمه

بقیه بعد همسرم ازدواج کردن کلا ادمای ازدواجی نبودن همسرم شد براشون اسطوره😍

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

خیلی دوس دارم بدونم اونی ک ازش نظر نمیپرسی و نظر میده جایزه چی میگیره🤔

✨️هیچکس نبود،خودم بودم✨️هیچکس هم نباشه،خودم هستم✨️   ♡خودم و خدام♡                                             ▫️▫️◻️ ما کلیه مونم دیم به کسی باز میاد از اونی  که بخیشو پانسمان کرده تعریف میکنه    ،،:)تابوده چنین بوده امان از بی نمکی دست ....�🙂🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسی در رابطه با پز دادن بچه پسرش بگو شوهر من از الان داره میگه بچمون فقط باید دختر باشه،اونم فقط شب ...

وای چه جواب خوبی 

ولی جدا دوست دارم منم پسر بیارم اخه همشون اولین بچشون پسره ، شوهر من تاحالا در مورد پسر و دختر حرف نزده ولی خیلی بچه دوست داره حتی چندبار تو خیابون کلافم کرد 

قیافش خیلی زشت نیستا ولی همیشه ارایش داره پوستشم سفیده من گندمیم ، ولی خیلی لاغره وزنسو نمیدونم ولی ...

من خودم ۳۶ بودم قبلا

اصلا دوس نداشتم ۳۶ بمونم

سایز ۳۶ برا دخترای ۱۵ ۱۶ خوبه،نه یه خانومه ۳۰ ساله با یه بچه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2731
اسی در رابطه با پز دادن بچه پسرش بگو شوهر من از الان داره میگه بچمون فقط باید دختر باشه،اونم فقط شب ...

اسی ایشون رو بزار تو جیبت هر جا رفتی با خودت ببر دایره المعارفیه واسه خودش😉😅😅😅😅

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد

واییییی بخدااا خوشم اومد خیلی خوب جواب میده😅😅😅❤

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

خب من از همتون با تجربه ترم دیگه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2738
واقعا برای منم سواله اینم بگم یدونه گوشی ١٢ داره هعی میکنه چشمم 

به جز اون ۱۲ چیزی برای پز دادن نداره اخه😆تهش همونه ن شعور ن فرهنگ .عقده ایه بزار خالی شه سخت نگیر😅این سری بهش بگو معلومه تازه خریدیا🤣

✨️هیچکس نبود،خودم بودم✨️هیچکس هم نباشه،خودم هستم✨️   ♡خودم و خدام♡                                             ▫️▫️◻️ ما کلیه مونم دیم به کسی باز میاد از اونی  که بخیشو پانسمان کرده تعریف میکنه    ،،:)تابوده چنین بوده امان از بی نمکی دست ....�🙂🙃
من خودم ۳۶ بودم قبلا اصلا دوس نداشتم ۳۶ بمونم سایز ۳۶ برا دخترای ۱۵ ۱۶ خوبه،نه یه خانومه ۳۰ ساله ب ...

هرکی هر سایزی قابل احترامه مثلا من چندبار تو صیغه بودیم شوهرم به سوخی میگفت اول عاشق بغلی بودنت شدم کوتاه و تپلی اما من خیلیم غذا نمیخورم از بچگیم همینجوری بودم تپل بودم 

واییییی بخدااا خوشم اومد خیلی خوب جواب میده😅😅😅❤

همچین کلفت جواب میده😬

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد

پر بازدید شد برای شفای لکنت پسرم صلوات میفرستیدمهربونا😍🙏

به جز اون ۱۲ چیزی برای پز دادن نداره اخه😆تهش همونه ن شعور ن فرهنگ .عقده ایه بزار خالی شه سخت ...

اره بابا

باهاش حال کن  

خودتو درگیرش نکن

همچین کلفت جواب میده😬

😅😅😅 آره کاریههه حرفاش 

دوس داشتم😁😁😁

2706