2733
2734
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 16308 بازدید | 362 پست

اون جاهایی که ما منظورمون: «قرارداد کردن»، «وضع کردن»، «تأسیس کردن» هستش:

اون جاهایی که منظورمون «اجازه دادن» و «رخصت دادن» هستش:

اون جاهایی که منظورمون «گذاشتن» به معنای «رها کردن» و «ترک کردن» هستش:

اون جاهایی که منظورمون به معنی «طی کردن» هستش:

از ذ استفاده میه

🍦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به شوهرم گفتم گریه کردم 🥺 حالا مسخره بازی در میاورد نه تو خوبی اون خودش دم جارواه حرصش میاد چاق نمی ...

کم نیار بابا

میگفتی ، میخواستم لاغر کنم اما شوهرم گفت همینطوری جذابی عششششقم

زن باید پر و پاچه داشته باشه جیگررررررر  

بزار بسوزه

حالم از هرچی جاریه حسوده بهم میخوره

یکیش جاری عفریته خودم

2738
چاق نبود شما بخودتم سخت میگیری

آره همه میگم اما خب من دلم مبخواد شیکمم صاف بشه 🙃

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

خوشکلی ولی من هیکلتو تشخیص نمیدم چه سایزیه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

[QUOTE=] اینو با گوشی خواهرم گرفتمتاگم مشکیه شاید لاغر نشون داده میشه وگرنه سایزم ٤٤   [/QUOTE]

تپلی جانم

پشت کمرت رو ببین تیکه تیکه شده🥰 ورزش کن عقدی کلی تایم داری لاغر کنی

سایز ۳۸ بشی عالیه😘

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
 با خط خطی شکمتو قایم کردی😂

وای خانوما از دست شماها سر به بیابون میزارم😂😂😂

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
اینو با گوشی خواهرم گرفتمتاگم مشکیه شاید لاغر نشون داده میشه وگرنه سایزم ٤٤ 

کجا چاقی بابا

نمیگم لاغری

اما چاق هم نیستی

هیکلت جذاب هست عزیزم

به حرف اینو اون خودتو ناراحت نکن

والا مردم حسودن

وگرنه میتونست یه جور بهتر صحبت کنه که حداقل عفت کلام داشته باشه و باعث ناراحتیت نشه

رفتارش از حسادت و به عمد بوده

ازش فاصله بگیر

2706