2726

من کلا یه ماه عقد کردم قبل عقدمم تپل بودم جاریم تو دوتا مهمونی بهم طعنه زد خوبه با چاقیت لباسای قشنگم پیدا میکنی ، خیلی اعصابم خورد میشه دفعه دومم گفتم ربطی به چاقی و لاغری نداره مهم سلیقه اس که خدا به هر کی نمیدتش میرزا مقوا

به شوهرم گفتم بهم اینطوری گفته گفت مهم اینه من چاقیتو دوست دارم افتاده تو سرم رژیم بگیرم ، چون یبار تو تاپیک عکسا دیدم اسکرین گرفته بودن نیم رخ میزارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بذار.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//

بدو

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)

🐐R

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2706