2410
2404
عنوان

من تو عقدم و جاریم بهم طعنه میزنه +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 14761 بازدید | 362 پست

وای جوری گفتی جاریم گفته چاقی فکر کردم الان ۲ متر عرضته.😂😂وقتی عکست رو دیدم کلا تصوراتم بهم ریخت.

اگر تو ثروتمند باشی،سرما یک نوع تفریح می شود تا پالتوی پوست بخری،خودت را گرم کنی و به اسکی بروی....اگر فقیر باشی بر عکس،سرما بدبختی می شود و آن وقت یاد می گیری حتی از زیبایی یک منظره زیرِ برف متنفر باشی!! کودک من!! تساوی تنها در آن جایی که تو هستی وجود دارد....مثل آزادی....ما تنها توی رحمِ مادر برابر هستیم....
قدم ١٥٨ ،وزنم ٦٨ 

طبق قدت یکم اضافه وزن داری

Bmi بدنتو بدست بیار متوجهدمیشی 

عکستو ندیدم اما برای اطمینان خودت نه سره خساب حرف جاری نمایه توده بدنی رو سرچ کن💕

از چاه که آب میکشی،چای که دم میکنی،مزه خون نمیدهد؟!تو شرایطی داریم زندگی می‌کنیم که سلطان قلبها سیاسیه،رنگین کمان سیاسیه،لباس دورتموند سیاسیه،آشپزی سیاسیه،میله ی پرچم سیاسیه،رقص سیاسیه،فوتبال سیاسیه،یخ چیه؟یخ سیاسیه،اما قشر خاکستری هنوز سیاسی نیست.بیچاره توی خاورمیانه نفس کشیدنتم سیاسه! هیچ زندانی،محدود کننده تر از زندانی که نمیدونی درش قرار داری،تو رو محدود نمیکنه.هلن کلر/اکنون زمان زندگیست،زنجیر را باور نکن🦋🕊
قدم ١٥٨ ،وزنم ٦٨ 

نه چاقی عزیزم

من قدم ۱۶۴ وزنم ۶۵ یه سز داشتم یه کوجولو شیکم دارم 

بچه ها چرا امید الکی میدین بهش حب نظر سنجی گذاشته بگید چاقه ناراحت نمیشه از حقیقت که🙃

میشه  یه صلوات مهمونم کنی 🙏🙏🙏🙏 برام دعا کنید 🌹🌹🌹خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402
نه بابا بزار درسته دیکه     منم شک کردم رفتم سرچ کردم تو نت     بزار درست ...

نه عزیزم بذار درسته🙄

گذاشتن🙄😵‍💫

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
اصلا به اون عکس قد و‌زنت نمیاد...بهتره برای سلامتی خودت تا جوونی لاغر بشی، چون بعدش لاغر شدن سخته!&n ...

اخه تاپم مشکیه بزارید ببینم قدی دارم با گوشی خواهرم شکم دارم کلا بدنی چاقم یعنی از صورت  تا پایین 

به شوهرم گفتم گریه کردم 🥺 حالا مسخره بازی در میاورد نه تو خوبی اون خودش دم جارواه حرصش میاد چاق نمی ...

حتما همینطوره وعلا چاق نبستی

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2417

اون جاهایی که ما منظورمون: «قرارداد کردن»، «وضع کردن»، «تأسیس کردن» هستش:

اون جاهایی که منظورمون «اجازه دادن» و «رخصت دادن» هستش:

اون جاهایی که منظورمون «گذاشتن» به معنای «رها کردن» و «ترک کردن» هستش:

اون جاهایی که منظورمون به معنی «طی کردن» هستش:

از ذ استفاده میه

زخم هایت را پنهان کن...آدم ها این روزها بانمک شده اند  
به شوهرم گفتم گریه کردم 🥺 حالا مسخره بازی در میاورد نه تو خوبی اون خودش دم جارواه حرصش میاد چاق نمی ...

کم نیار بابا

میگفتی ، میخواستم لاغر کنم اما شوهرم گفت همینطوری جذابی عششششقم

زن باید پر و پاچه داشته باشه جیگررررررر  

بزار بسوزه

حالم از هرچی جاریه حسوده بهم میخوره

یکیش جاری عفریته خودم

چاق نبود شما بخودتم سخت میگیری

آره همه میگم اما خب من دلم مبخواد شیکمم صاف بشه 🙃

میشه  یه صلوات مهمونم کنی 🙏🙏🙏🙏 برام دعا کنید 🌹🌹🌹خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2420