2737
2734
عنوان

هزینه مراسم حنابندان با کدوم طرفه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 33 پست

شهر ما با عروسه. البته لباسش رو داماد میخره لباس داماد رو هم عروس. شام به فامیلای داماد نمیدیم فقط خودی ها می‌دیم فامیلای اونا بعد آوردن خنچه به صرف شیرینی شربت چای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

تو حنا   آرایش و لباس عروسی که اجاره کرده بودیم و  هزینه وسایل تزئین و باند به عهده بابام بود 

هزینه غذا و شیرینی هم به عهده همسرم ولی بابام هزینه غذارو نصف کرد نصفشو خودش داد 

خودم ــــــــــــ «۱۸» سالمه.......... کمرم 68 سالشه........ ـــ زانوم 54 سالشه...............  و اعصابم دیروز 80 ساله شد! 🖤
ما تورک هستیم.حنابندونو معمولا جدا میگیریم ولی بعضیها باهم میگیرن.ولی لباس حنای عروس صد در صد ب ...

ببین اونا حنا نگرفتن ما خودمون جدا گرفتیم خودمونی و فقط چند نفر از اونارو دعوت کردیم فقط خواهراش و مادرش 

ببین اونا حنا نگرفتن ما خودمون جدا گرفتیم خودمونی و فقط چند نفر از اونارو دعوت کردیم فقط خواهراش و م ...

پس لباس حتمااااا گردن اوناس.کلا ما هر مراسمی بگیریم،بله برون،نامزدی،حنا،خود عروسی،لباس همشون گردن داماده.

پس لباس حتمااااا گردن اوناس.کلا ما هر مراسمی بگیریم،بله برون،نامزدی،حنا،خود عروسی،لباس همشون گردن دا ...

بله برون که مال ما بود کلا همه چیشو ما دادیم اینجا هزینه بله برون که قبل عقده کلا مال عروسه 

2706