2401
2404
عنوان

هزینه مراسم حنابندان با کدوم طرفه؟

288 بازدید | 33 پست

خانواده شوهرم میگن خرید لباسش به عهده شماست و همه چیش و فقط هزینه حنا اوردنش با ماست 

منکه تا حالا ندیدم پدر عروس لباس حنا بخره

درسته میزبان ما هستیم ولی دلیل نمیشه

تو شهر شما چطوریه؟ و نظرتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402

توشهررما همه هزینه ش با خانواده دوماد.

عضو گروه بامداد خمار❤ گروه قرمز❤وزن شروع ۱۰۳.۵۰۰❤وزن فعلی 101.200❤وزن هدف اول ۹۵❤وزن هدف دوم ۹۰❤وزن هدف سوم۸۵❤وزن هدف چهارم۸۰❤و وزن هدف نهااایی۷۰❤  من میتووووووووونم😍اینو مطمئنم👊👍
2381

همه چیز یا خانواده داماد بود من خودم خواستم لباسم رو خودم بگیرم که اونا انتخاب کردن گفتن ما میاریم من گفتم. نه خودم انتخاب کردم ولی همه اطرافیانمان با عروس بوده عروسی دختر دایم بود دستشون تنگ بود همه پول جمع کردیم پول آریشگاه و لباسش رو دادیم

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍

شهر ما با عروسه. البته لباسش رو داماد میخره لباس داماد رو هم عروس. شام به فامیلای داماد نمیدیم فقط خودی ها می‌دیم فامیلای اونا بعد آوردن خنچه به صرف شیرینی شربت چای

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کدام شهرین؟

آقا جان بسه انتظار   منتظران ظهور التماس دعا❤ ‏وَ لا تُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً«خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن...»
2407