2726
عنوان

انفلانزا گرفتم چند روزه امروز هم تب و لرز بهش اضافه شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 41 پست
خب منم کرونا تب و لرز نداشتم ولی انفولانزا تب و لرز شدیدی دازه و شما نگران نشو اگر بعد چهار یا پنج ر ...

همون دیگه چون نداشتم موقع کرونا... امروز صبح داشتم میگفتم آدم بزرگ ها تب دار میشن راحت ترن چون چک کردن تب بچه سخته آدم نگران میشه بعد چند ساعت خودم لرز و تب گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشاالله خوب میشی عزیزم

شیاف گذاشتم دوتا ۵۰ به حق چیزهای ندیده مال بچه هارو گذاشتم دیکلوفناک... اصلا تعجب میکنم از حال خودم‌... همزمان با بچه ها هم مریض شدیم اولش خودمو ول کردم به اونا رسیدم 

شیاف گذاشتم دوتا ۵۰ به حق چیزهای ندیده مال بچه هارو گذاشتم دیکلوفناک... اصلا تعجب میکنم از حال خودم‌ ...

عزیزم ما،ماماناهمینجوری هستیم دااول بچه بعدخودمون کاش بزرگ‌‌ شدن قدرمونوبدونن والله😅

عزیزم ما،ماماناهمینجوری هستیم دااول بچه بعدخودمون کاش بزرگ‌‌ شدن قدرمونوبدونن والله😅

واقعا عزیزم‌ میگی کاش خودمون مریض بشیم بجای اینا الان من خودم درگیرم دهنم سرویس شده خدارو شکر شوهرم هست مارو نگاه کنه ردیفی خوابیدیم پسرام خدارو شکر الان تب ندارن 

واقعا عزیزم‌ میگی کاش خودمون مریض بشیم بجای اینا الان من خودم درگیرم دهنم سرویس شده خدارو شکر شوهرم ...

وای انشالله همتون خوب میشیدعزیزم،برابچه هاویتامین cوزینک بخربده بزارتوفصل سرمازیادمریض نشن لیمووعسل هم خوب شدین بازم بخورین سیستم ایمنی روقوی می‌کنه 

همون دیگه چون نداشتم موقع کرونا... امروز صبح داشتم میگفتم آدم بزرگ ها تب دار میشن راحت ترن چون چک کر ...

بهتر شدی عزیزم؟؟ منم موقع کرونا فقط گرمم بود و داغ بودم ولی لرز نداشتم هر دفعه یاد تب و لرز انفولانزا میفتم گریم میگیره

😎💚🐬