2726
عنوان

کیا افسردگی داشتن الان خوبن؟

208 بازدید | 20 پست

با چی خوب شدین؟ فقط دارو؟

با وجود مشکلات زیاد چطوری میشه افسردگیو خوب کرد؟ فقط دکتر رفتنه راهش؟ یا شما راه دیگه ای جواب داد؟

برای همیشه آرامش داشتنم صلوات میفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نو جونی تقریبا داشتم  بعد زایمان بدتر شدم

روانشناس میرفتم اصلا قبول نکردم پیش روانپزشک برم با روانشناس دوران مجردی آروم تر شده بودم اما دوباره بعد زایمان تشدید شد

از طرفی قرصای روانپزشکا فقط واسه آرامشه وگرنه هیچ تاثیری نداره

افسردگی رو فرد باید خودش درمان کنه

2728

فقط روانپزشک..حرفشو گوش کنی و دکترت خوب باشه و تحت نظر باشی و دارو سر خود کم و زیاد نکنی...بعد که بهتر شدی خودت هم کمک کنی..

بله فقط دکتر و بله عزیزم خوب میشی..

افسردگی حاااااااد بعد زایمان داشتم...خوب شدم..

😘خوب میشی نگران نباش..فقط تو انتخاب دکترت دقت کن..😘

سلااام...آره از نقطه چین خوشم میاد.‌‌..یا همون سه نقطه...چون کلا سه تا نقطه است ...ولی دنیا حرف هم داره...حالا...بگذریم...من ساج هستم...نه، تا حالا تاپیک هم نداشتم و نذاشتم...چند سال پیش اینجا بودم و خطم عوض شد دوباره جدیدا میام...دوست دارم اونایی رو که واقعیین ...مهربونن...از کامنتها میشه فهمید...زیاد نیستن..ولی هستن...خیلی ساله متاهلم و دو تا فرشته زمینی هم دارم....دوست دارم و خوشحال میشم بتونم اندازه تجربه خودم با یه کامنت کمکی باشم، همین. نه بحثی دارم، نه میگم فقط نظر،نظر منه،کامنتی هم میزارم نظرم رو برای استارتر دارم میگم. چون تاپیک زده واسه همین.شما خوشت نمیاد،مزاحم من نشو.بی احترامی نمیکنم،لطفا بی احترامی نکنین.ببینید یک اصلی وجود داره.ما مجبور نیستیم که از هم خوشمون بیاد،ولی مجبوریم به هم احترام بگذاریم.و واقعا برای استراحت و تفریح میام تو سایت..پس لطفا اوقات هم رو تلخ نکنیم.دوست دارم باهاتون دوست باشم.آرزوی ناب ترین و قشنگترین لحظه ها رو براتون دارم ☘️🥰💗.............و یک چیزی خواهرانه دوستانه میگم گوش بدین ضرر نداره...اندازه سنم که کم نیست...تجربه ام...بالا و پایینی های زندگیم....فهمیدم فقط مهربونی میمونه و بس...فهمیدم زندگی رو چقدررر میشه خوشگلتر دید...چقدر میشه ..یا حداقل سعی کرد تو لحظه زندگی کرد...مگه میدونی چند ساعت...چند سال... دیگه وقت داری این لحظه ها رو زندگی کنی؟؟ خب چرا نمیکنی؟ دوسش نداری؟ عوضش کن .تو میتونی.حیف نیست....نگو.....نگو دلت خوشه هاااا.....قضاوت نکن. ما هیچ کدوم نمیدونیم ماجراهای زندگی همو. مال من کتاب مجلد قطوریست......مثل خیلی ها....تجربه رو فقط باید زندگی کرد...لحظه به لحظه اش رو حس کرد....اونوقته که شاید ..جایی..به درد دل یکی گوش کردی و به درد خوردی...من دوست دارم...از ته دلم شاد میشم بتونم به درد بخورم و کمک باشم...🥰 و به قول حضرت مولانا....هر چیز که در جستن آنی .....آنی.
فقط روانپزشک..حرفشو گوش کنی و دکترت خوب باشه و تحت نظر باشی و دارو سر خود کم و زیاد نکنی...بعد که به ...

نمیخوام دارو بخورم دوسال خوردم بهترین داروها ولی خوده دکترم گفت پوستو خراب میکنن سعی کن وابسته به دارو نباشی بعد تموم شدنشم دوباره بازم همون طوری میشی من دوسال خوب بودم دوباره همونطوری شدم

سلام  من سالها افسردگی داشتم و اتفاقا فقط با دارو خوب شدم

ولی من سالها زجر کشیدم و با دارو خوب نشدم. استرس اضطراب رعشه تهوع تنگی نفس خودزنی و..... دارو بدترم کرد به مرور با عوارض شیمیاییش. فقط با طب سنتی درمان غلبه سودا و سردی مغز و بدن خوب شدم

نمیخوام دارو بخورم دوسال خوردم بهترین داروها ولی خوده دکترم گفت پوستو خراب میکنن سعی کن وابسته به دا ...

من نمیدونم شما کدوم شهری و کدوم دکتر رفتین..

ولی چون من متخصص های زیادی رو دیدم و نظرشون و حرفهاشون رو میدونم..خیلی این نظری که دکترتون دادن عجیبه...خب قربونت ضرر نداره یه دکتر دیگه هم..با تحقیق..پیدا کن برو..شاید نظر و روششون فرق داشت و اینشالا جواب داد و بهتر شدی..😘

سلااام...آره از نقطه چین خوشم میاد.‌‌..یا همون سه نقطه...چون کلا سه تا نقطه است ...ولی دنیا حرف هم داره...حالا...بگذریم...من ساج هستم...نه، تا حالا تاپیک هم نداشتم و نذاشتم...چند سال پیش اینجا بودم و خطم عوض شد دوباره جدیدا میام...دوست دارم اونایی رو که واقعیین ...مهربونن...از کامنتها میشه فهمید...زیاد نیستن..ولی هستن...خیلی ساله متاهلم و دو تا فرشته زمینی هم دارم....دوست دارم و خوشحال میشم بتونم اندازه تجربه خودم با یه کامنت کمکی باشم، همین. نه بحثی دارم، نه میگم فقط نظر،نظر منه،کامنتی هم میزارم نظرم رو برای استارتر دارم میگم. چون تاپیک زده واسه همین.شما خوشت نمیاد،مزاحم من نشو.بی احترامی نمیکنم،لطفا بی احترامی نکنین.ببینید یک اصلی وجود داره.ما مجبور نیستیم که از هم خوشمون بیاد،ولی مجبوریم به هم احترام بگذاریم.و واقعا برای استراحت و تفریح میام تو سایت..پس لطفا اوقات هم رو تلخ نکنیم.دوست دارم باهاتون دوست باشم.آرزوی ناب ترین و قشنگترین لحظه ها رو براتون دارم ☘️🥰💗.............و یک چیزی خواهرانه دوستانه میگم گوش بدین ضرر نداره...اندازه سنم که کم نیست...تجربه ام...بالا و پایینی های زندگیم....فهمیدم فقط مهربونی میمونه و بس...فهمیدم زندگی رو چقدررر میشه خوشگلتر دید...چقدر میشه ..یا حداقل سعی کرد تو لحظه زندگی کرد...مگه میدونی چند ساعت...چند سال... دیگه وقت داری این لحظه ها رو زندگی کنی؟؟ خب چرا نمیکنی؟ دوسش نداری؟ عوضش کن .تو میتونی.حیف نیست....نگو.....نگو دلت خوشه هاااا.....قضاوت نکن. ما هیچ کدوم نمیدونیم ماجراهای زندگی همو. مال من کتاب مجلد قطوریست......مثل خیلی ها....تجربه رو فقط باید زندگی کرد...لحظه به لحظه اش رو حس کرد....اونوقته که شاید ..جایی..به درد دل یکی گوش کردی و به درد خوردی...من دوست دارم...از ته دلم شاد میشم بتونم به درد بخورم و کمک باشم...🥰 و به قول حضرت مولانا....هر چیز که در جستن آنی .....آنی.
من نمیدونم شما کدوم شهری و کدوم دکتر رفتین.. ولی چون من متخصص های زیادی رو دیدم و نظرشون و حرفهاشون ...

دکترم یگی از معروفترین دکترای شهری که من هستم هست تو تبریزم خیلی روش درمانش خوبه مطبش غلغلس و واقعا هم پوستو کدر و تیره میکنه برای منم شد هرچقدز وابستگی بهه دارو کم باشه خوبه منم کم نخوردم گه دوسال خوردم 

2706