2410
2404
عنوان

بعد 23 سال و 8ماه و 5 روز

495 بازدید | 72 پست

بالاخره ازمایش خون دادم گروه خونیمو فهمیدم😂

A+

واقعا خصوصیاتی ک راجبش هست درسته 

من ورزشای سنگین نمیتونم بکنم اصلا چشام سیاهی میره

از غذای دریایی زیاد خوشم نمیاد 

شیر واسم دیر هضمه 

اخلاقمم کمالگرا و گاهیم درون گرا و...... 

اگر خدا بخواهد...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

😂

❤️ مامان بهار و بهراد ❤️ بهار دختر بهار  ❤️ هر چه مرا تبر زدی زخم نشد جوانه شد 🌱 من قهرمان زندگی بچه هام هستم 😍 درخواست دوستی از طرف آقایون، افراد ناشناس و تازه وارد قبول نمیکنم✌️آنکه بمن وفا نکرد مرهم تو نمیشود 👀
من +O

منم

❤️ مامان بهار و بهراد ❤️ بهار دختر بهار  ❤️ هر چه مرا تبر زدی زخم نشد جوانه شد 🌱 من قهرمان زندگی بچه هام هستم 😍 درخواست دوستی از طرف آقایون، افراد ناشناس و تازه وارد قبول نمیکنم✌️آنکه بمن وفا نکرد مرهم تو نمیشود 👀

من یبار موقع ازدواج از دادم و هنوزم نمی دونم گروه خونیم چیه ولی فکر کنم AB باشم . مثبت منفی هم نمی دونم تازه فقط حدسمه😂

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در زندگی زخم هايی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می خورد و می تراشد.اين دردها را نمي شود به كسي اظهار كرد چون عموما عادت دارند كه اين دردهاي باورنكردني را جزو اتفاقات و پيش امدهاي نادر و عجيب بشمارند و اگر كسي بگويد يا بنويسد مردم بر سبيل عقايد جاري و عقايد خودشان سعي مي كنند ان را با لبخند شكاك و تمسخراميز تلقي كنند.زیرا بشر هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی بتوسط شراب و خواب مصنوعی بوسیله افیون و مواد مخدره است - ولی افسوس که تاثیر اینگونه داروها موقتی است و بجای تسکین پس از مدتی بر شدت درد میافزاید - آیا روزی به اسرار این اتفاقات ماوراءِ طبیعی، این انعکاس سایه روح که در حالت اغما و برزخ بین خواب و بیداری جلوه میکند کسی پی خواهد برد؟#صادق_هدایت_بوف_کور 
2381

حس میکنم خصوصیات با گروه خونی خیلی قابل باور تر با ماه تولد هستن 

البته من خودم شخصیتم به اون چیزی که راجب ماه تولدم همه جا نوشته خیلی نزدیکه

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدن و بغل کردن تو الان تنها آرزومه🥲 انشاالله همه چشم انتظار ها دامنشون سبز بشه🙏🤍
2392