2726
عنوان

دختری ک حرف یه پسر خررر نفهم گوش میده + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 31 پست
علاوه بر اینکه اسکله شواهد نشون میدن که ۱۶ الی ۱۹ سالشه و توی پارک کلیپِ سس ماستی میگیره و خشتکش رو ...

خیلی کامل و جامع مرسی 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متوجه نشدم کی لفت داده کی پیام داده اسکرین ها  واسه کیه

اسکرین اول مربوط به همون گسر بی شخصیت

بقیش مربوط به دوستش ک دختر هم هس

پسره بهش گیر داده گفته از گروه اینا لف بده اینم گفته چشم

^_^🐾🌈
2728
بلاک کردم اما حرص می خورم😐

تجربه بشه برات

به هیچ پسری روی خوش نشون ندی همشون ...

از چاه که آب میکشی،چای که دم میکنی،مزه خون نمیدهد؟!تو شرایطی داریم زندگی می‌کنیم که سلطان قلبها سیاسیه،رنگین کمان سیاسیه،لباس دورتموند سیاسیه،آشپزی سیاسیه،میله ی پرچم سیاسیه،رقص سیاسیه،فوتبال سیاسیه،یخ چیه؟یخ سیاسیه،اما قشر خاکستری هنوز سیاسی نیست.بیچاره توی خاورمیانه نفس کشیدنتم سیاسه! هیچ زندانی،محدود کننده تر از زندانی که نمیدونی درش قرار داری،تو رو محدود نمیکنه.هلن کلر/اکنون زمان زندگیست،زنجیر را باور نکن🦋🕊
تجربه بشه برات به هیچ پسری روی خوش نشون ندی همشون ...

این آدم نبود کلا

یه جوری رفتار می کرد ک انگا صاحب ادمه

من از این حرص می خورم ک این دختر چرا نمی فهمه اون نباید براش تصمیم بگیره 18 سالشه

^_^🐾🌈
میشه بگی چجو اسکرینا حذف کنم؟

تا سه دیقه بعد از گذاشتن میتونی پاک کنی

نهایت گدشت فردا بده نی نی یار پاک کنه،در تاپیک خذف

از چاه که آب میکشی،چای که دم میکنی،مزه خون نمیدهد؟!تو شرایطی داریم زندگی می‌کنیم که سلطان قلبها سیاسیه،رنگین کمان سیاسیه،لباس دورتموند سیاسیه،آشپزی سیاسیه،میله ی پرچم سیاسیه،رقص سیاسیه،فوتبال سیاسیه،یخ چیه؟یخ سیاسیه،اما قشر خاکستری هنوز سیاسی نیست.بیچاره توی خاورمیانه نفس کشیدنتم سیاسه! هیچ زندانی،محدود کننده تر از زندانی که نمیدونی درش قرار داری،تو رو محدود نمیکنه.هلن کلر/اکنون زمان زندگیست،زنجیر را باور نکن🦋🕊
2706