2703
2553

جانننن مننننن بیاینننن دارم حرص می خورمممم

آقا جریان از این قراره ک من با یکی آشنا شدم از طریق اون با دوستای دیگ اش هم اشنا شدم 

رفته رفته از اخلاق این پسر خوشم نیومد عقت کلام نداش و تازه ادعا می کرد قاتل هم هس

توقع داشت هر چی می گی بگه چشم

بعد مدتا دیده دوستش تو گروه ماس ک منم هستم

حالا دوستش اومده می گه ببخشید من لف میدم به خاطر مسائل شخصی 

بعد همین پسره پیام داده ک به خاطر من لفت داده از بچه ها من بکشین بیرون! 

^_^🐾🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بجه بازیا چیه بلاک کن همه رو حوصله دوستاشم داری

از چاه که آب میکشی،چای که دم میکنی،مزه خون نمیدهد؟!تو شرایطی داریم زندگی می‌کنیم که سلطان قلبها سیاسیه،رنگین کمان سیاسیه،لباس دورتموند سیاسیه،آشپزی سیاسیه،میله ی پرچم سیاسیه،رقص سیاسیه،فوتبال سیاسیه،یخ چیه؟یخ سیاسیه،اما قشر خاکستری هنوز سیاسی نیست.بیچاره توی خاورمیانه نفس کشیدنتم سیاسه! هیچ زندانی،محدود کننده تر از زندانی که نمیدونی درش قرار داری،تو رو محدود نمیکنه.هلن کلر/اکنون زمان زندگیست،زنجیر را باور نکن🦋🕊

علاوه بر اینکه اسکله

شواهد نشون میدن که ۱۶ الی ۱۹ سالشه و توی پارک کلیپِ سس ماستی میگیره و خشتکش روی زانوشه و فکر میکنه تتو و سیگار خیلی خفنن‌. 

از این پیچ و مهره‌ها هم تو سوراخ دماغ و گوش و چشم و ایناش هست.

2714

متوجه نشدم کی لفت داده کی پیام داده اسکرین ها  واسه کیه

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
علاوه بر اینکه اسکله شواهد نشون میدن که ۱۶ الی ۱۹ سالشه و توی پارک کلیپِ سس ماستی میگیره و خشتکش رو ...

می گف شاه رگ یکیو زدم! 😂😂

تازه به هر کی هم می رسید فوش میداد

توقع داش هر چی می گه بگی چشم

به خاطر همین آبش با من تو یه جوب نرف 

^_^🐾🌈
2706