2737
2734

درسته پوشش یچیز شخصی هست اما واقعا بنظرم ماخانومااگر چادر میزنیم کامل حجابمون رورعایت کنیم نکه چادربزنیم تمام موها بیرون باشه یااینوری یااونوری بنظرم چادر حرمت داره نبایدبخاطر اینکه خانواده کسیومجبورکنن چادربزنه این تیپی بیاد بیرون  البته بازم میگم هرکسی میتونه پوشش خودشوداشته باشه به هیچکسم ربط نداره چندوقت پیش یکخانم رودیدم اینجوری وازش پرسیدم گفت خانوادش مجبورش میکنن و دوست داره آزادانه هرچی دلش میخواد بپوشه ناراحت شدم براش (بی احترامی به هیچ پوشش و دین ومذهبی نکنیدلطفا منم فقط نظرموگفتم خانم گلها)

چادر ميزنن يا سر ميكنن؟😐

چادر مسافرتيه عايا؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یاد پیک نیک افتادم که چادر میزنن

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
2738

بعضیا با اجبار میپوشن و علاقه ای ندارن

بنظر من حق دارن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من بهشون افتخار نمی‌کنم 😁

چون اعتقاد شخصی‌شونه، تاثیری به حال من نداره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706