2737
2734

بچه ها چن بار تو گذشته بدبختمون کرد ورشکست شد بدهکار شد کل وجودش چک و سفته مردم شد ولی من محکم پشتش وایسادم باهاش کار کردم بخاطر بچم ادامه دادم سالها سختی کشیدم تا بدهیاش تموم شد راه درستو نشونش دادم الان ۳ روزه ساکشن جنین کردم  درد دارم دکتر گف زود بلند شی کمردرد میگیری خونمو گند برداشته منم باهاش دعوا کردم گفتم تا ۲ بعد از ظهر خونه ای و تا ساعت ۱۲میخوابی خب ساعت ۱۰پاشو ی ذره خونس حداقل ی جارو بکش ظرفارو بشور بخدا امروز ن نهار خوردم ن شام منم ادمم اخه اینم باید این چن روزو پشتم باشه خودمم پاشدم غذا درست کنم انقد حالم بد شد ک از درد جیغ میزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

گلم اینا دلیل نمیشه حالت دستوری بهش بگی  زندگی مشترک دیگه درسته اشتباه کرده دیگه زن و مرد تو همه شرایط باید کنار هم باشن خوب و بد منت این ک تو اون شرابط کنارش بودی رو نزار سرش 

حق میدم که درد داری و نمیتونی کار کنی ولی اگه خودت بخوابی و شوهرت اینجور بگه بهت برنمبخوره؟؟؟

میتونستی همون وقت که بیدار شد با حرف خوب بهش میگفتی من اینجورم و نمیتوتم کار کنم میشه فلان کار کنی 

پسرم،شاهزاده من ...‌دخترم، ملکه من.... از خدا خواسته ام همیشه شما را در آغوش بگیرد تا خیالم راحت باشد هیچ وقت تنها نیستید
گلم اینا دلیل نمیشه حالت دستوری بهش بگی  زندگی مشترک دیگه درسته اشتباه کرده دیگه زن و مرد تو هم ...

سه روزه بخدا دارم میگم بخدا از روزی ک اومدم ی سوپ گذاشته بودم بخورم همونه فقط خب ی حرفو چقد میگن میگمم پاشو میگ ب من چ من اینم لطف میکنم منم گفتم یادت نره من تو روزای سخت تورو هیچوقت ول نکردم و خوب میدونی از جونم مایه گذاشتم حالا ۷روز نگه داری از من انقد سخته بچم میگ مامان شکمم درد میکنه اب بده بخدا سو هاضمه گرفتیم

سه روزه بخدا دارم میگم بخدا از روزی ک اومدم ی سوپ گذاشته بودم بخورم همونه فقط خب ی حرفو چقد میگن میگ ...

شاید بلد نیست بگو از بیرون بگیر یا کسی نیست براتون درست کنه و بیاره 

پسرم،شاهزاده من ...‌دخترم، ملکه من.... از خدا خواسته ام همیشه شما را در آغوش بگیرد تا خیالم راحت باشد هیچ وقت تنها نیستید
شاید بلد نیست بگو از بیرون بگیر یا کسی نیست براتون درست کنه و بیاره 

ن بابا خدا خانوادمو لعنت کنه اصلا نمیخوام بگم چجور ادمایین ولی از بیرونم نمیگیره یخچال پر گوشت و وسایله پا نمیشه منم امروز پاشدم متاسفانه تا سرپا یکم وایسادم دردم شروع شد حواسم پرت شد ب دردم جیغ و داد کردن بدنم قفل کرد تا بزور خودمو رسوندم غذا سوخت کامل

ن بابا خدا خانوادمو لعنت کنه اصلا نمیخوام بگم چجور ادمایین ولی از بیرونم نمیگیره یخچال پر گوشت و وسا ...

ای وای چقد سخت خدا کمکت کنه همسایه هات هم بدرد بخور نیستن که گوشت و اینا رو بدی برات درست کنه؟

ای وای چقد سخت خدا کمکت کنه همسایه هات هم بدرد بخور نیستن که گوشت و اینا رو بدی برات درست کنه؟

اصلا ندیدمشون تا بحال اینهمه داد زدم بخدا مرگو با چشام دیدم این چن روز یکیشون نگف چته حتی شکایتم نکردن از صدام😐

اصلا ندیدمشون تا بحال اینهمه داد زدم بخدا مرگو با چشام دیدم این چن روز یکیشون نگف چته حتی شکایتم نکر ...

اخی خیلی سخته بهشون بگو شابد بنده خدا ها نمیدونن بگو ببین میتونن برات یجی درست کنن

2706