2737
2739
عنوان

من رو سامان قدوس کراشم 😂🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3822 بازدید | 175 پست
🤣🤣مامانم همینه منو بجون قدوسو شادنهر فسم میده خواهرمم ب جون اعضای بی تی اس🤣🥲تهشم تفسوش میخوره ب ...

وای 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

حوصله ندارم تاپیک بزنم ... کسی هست بیاد با هم یه چنل بزنیم تو تل.گرام؟                                                                                                                                      کاربری خودم ( موطلایی ) بود ، تعلیق ⁩شد ، این کاربری مال من نیست فعلا باهاش میام تو سایت 🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حالا یچی بگم من عاااشققق سعید عزت االهی بودم فنش بودم ینی میمردم براش حدود ۳ ماه اینا یا ۵ ماه نمی ...

ازدواج کرده واقعا؟ 

ای بابا منم ناراحت شدم که 🙁🥺😂

باهاش حرف زدی تا حالا؟ 

حوصله ندارم تاپیک بزنم ... کسی هست بیاد با هم یه چنل بزنیم تو تل.گرام؟                                                                                                                                      کاربری خودم ( موطلایی ) بود ، تعلیق ⁩شد ، این کاربری مال من نیست فعلا باهاش میام تو سایت 🤍
2738
خدایش رضاییان و قلی زاده با عزت اللهی با حون دل بازی می‌کردن طارمی و آزمون هم مثل شیر برنج وارفته بو ...

دقیقااااا سردار بد بوددد 

بعد من نصف کراشام بازیکنای خارجی بودن 😂از بچگی تا حالا ،اولیاشم بازیکنای اسپانیا بودن😑😹

بابا من بازیکنای ایرانی تازه امشب شناختم شماها چطوری کراش خارجی دارین 😂😂😂😂

امشب آی فیلم داشت فاصله ها میداد یهو یادم اومد دوران جاهلیت عاشق دانیال حکیمی بودم🤢🤢🤢🤢🤢🤢 البته فقط یکی از اون سماییه ک عاشقشون بودم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2706