2737
2739
عنوان

اینایی که اشتباهاشونو گردن نمیگیرن و همش طرف مقابل و مقصر میدونن

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهره من طفلک میگفت به مامان بابات زور نیار گناه دارن اون میگه فرش هریس بیاری باید! چقدره خرررره یه جنتلمن نباید بگه بابات باید اینو بده اونو بده جهزیه رو واقعا لطف میکنن میدن وظیفشون نیس

برای همیشه آرامش داشتنم صلوات میفرستین؟
میگفت همه پنجشنبه ها پیش نامزدشون می‌مونن تو منو دوس نداری که نمیمونی... خانواده مخالف بودن و نمی مو ...

اصلا به گذشته فکر نکن

نه به خوبیاش نه به بدیاش

تنها چیزی که مهمه اینه که اون یه حیوان رم کرده وحشیه و کتک میزنه

بعدها تو زندگی قراره کیسه بوکسش باشی

درسته که قانون طرف مرداست و دستت به جایی بند نیست اما بازم اگه محکم باشی خودش خسته میشه طلاقت میده

اون دنبال کسی میگرده که بعد کتک با دوتا کادو خر شه اماده ی کتک بعدی بشه

خودش کم کم به طلاق راضی میشه جا نزن.

به پدر و مادرتم یاداوری کن که باعث و بانی‌ این مشکلات اونا هستن بگو اگه شما بعد از هر بار گلایه طرف دخترتونو میگرفتین و با تندی جوابشو میدادین به خودش اجازه نمیداد اینجوری وقیح شه

بگو دیده پدر و مادر من مثل سر راهیا باهام رفتار میکنن اونم دور برداشته

{ خانم هستم }
2728
از استرسه برو روانپزشک دارو میده فشارهای روانیت کمتر میشه راحت تر پروسه طلاقو طی میکنی

پول ندارم... هرچی میشه میگن صب کن دیتو بده بعد 😂😔😔😔😔

1۹.  بهمن ماهی ام. 
اونم گردن نمیگیره اشتباشو میگه اگه حجابتو رعایت میکردی و هرچی میگفت میگفتی چشم منم کاغذ مجبور نمی‌شد ...

ببین چقد آدمو دین زده میکنن این ادمای افراطی 

ادم از حجاب متنفر میشه

مقصر باباته و طرز فکرششششش

فک کنم دور از جون وقتی یه بلایی سرت بیاد و ناقص شی بیاد بگه به شوهرت چرا همچین کردی

💛آسمان میبیندآسمان مینویسدآسمان جبران میکند💛
اصلا به گذشته فکر نکن نه به خوبیاش نه به بدیاش تنها چیزی که مهمه اینه که اون یه حیوان رم کرده وحشی ...

بالایی هایی رو خوندی؟ پس دادن خریدای عقد😭😭😭😭😭

1۹.  بهمن ماهی ام. 
2738
کجای کاری خواهر موقع ای که منو به اون میداد با کتک داد که برو خوشبخت شو بدبخت 

پس بیخود با شوهرت بحث کردی زنگ میزدی بابات میگفتی فرش دختر عمه رو برام بگیر زود خوشبختیم در خطره

من نه منم نه من منم😎
ببین چقد آدمو دین زده میکنن این ادمای افراطی  ادم از حجاب متنفر میشه مقصر باباته و طرز فکرششش ...

آره دقیقا 😔😔😔😔

الانم میگم میخام برم سرکار نمیزاره میگه مردم چی میگن!!! 

میگم باشه من پول نیاز دارم... میگن وایسا دیتو واریز کنه بعد 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
آره دقیقا 😔😔😔😔 الانم میگم میخام برم سرکار نمیزاره میگه مردم چی میگن!!!  میگم باشه من پول ...

دیه رو بگیری شوهرت نگه افتادی به دیه خوری...

🙁🙁🙁

💛آسمان میبیندآسمان مینویسدآسمان جبران میکند💛
بالایی هایی رو خوندی؟ پس دادن خریدای عقد😭😭😭😭😭

ندیدم عزیزم ولی الان چنتا از تاپیکاتو خوندم

تو هنوز جوابشو میدی!خب اینجوری که نمیشه طلاق گرفت

هنوز توقع عذرخواهی داری

اون ادم بیاد به پاتم بیوفته دیگه نباید قبولش کنی چه برسه به عذرخواهی!

{ خانم هستم }
پس بیخود با شوهرت بحث کردی زنگ میزدی بابات میگفتی فرش دختر عمه رو برام بگیر زود خوشبختیم در خطره

😂 

فاز هیچکدوم رو نمیفهمیدم هردم یه چیزی میگفتن... بابام یه مدت گفت جهاز نمیدم... بعد کم کم شروع کرده بود و فرش خریده بود... نامزدمم یه مدت میگفت جهاز نمیخام فقط تو رو میخام.. یه  روزم گفت هریس و دعوا 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
ندیدم عزیزم ولی الان چنتا از تاپیکاتو خوندم تو هنوز جوابشو میدی!خب اینجوری که نمیشه طلاق گرفت هنوز ...

میدونم.... ولی الان کلا قطع ارتباطیم 

یکم بالاتر گفتم بابام خریدای که با مامانم و خانواده ی اون رفته بودیم خریده بودیم رو برد پس داد و کوچیکم کرد 

1۹.  بهمن ماهی ام. 
2706