2726
وااای واییییی😂😂😂😂 حماسه امشبشو دیدی ؟ دااااد میزدا من گفتم مرد اخرم هیچیش نبود

نه بابا نگاه نميكنم

فقط چندتا عكس ديدم

دندوناش واقعا يچيز عجيبيه😂

ادم فكر ميكنه رو هر يدونش يه بسته ادامس شيك چسبوندن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رضاییان بی عرضه هست؟؟؟؟؟؟

بد بازی کرد، توی بازی با ولز چقدر خوشحالی کرد انگار چیکار کرده بود خودش باورش نمیشد گل زده چون میدونست بی عرضه ست

خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره، غیر ممکن زندگی ما رو ممکن کن  
بد بازی کرد، توی بازی با ولز چقدر خوشحالی کرد انگار چیکار کرده بود خودش باورش نمیشد گل زده چون میدون ...

نه واقعا خودش و قلی زاده خیلی خوب بودن خب گل زد ذوق داره توجام جهانی گل به اسمت ثبت بشه 

نه واقعا خودش و قلی زاده خیلی خوب بودن خب گل زد ذوق داره تومان جهانی گل به اسمت ثبت بشه 

عزیزم توی این وضعیت مردم نباید اون همه خوشحالی میکرد، تیم آمریکا رو دیدی اصلا ندیده بازی درنیاوردن

خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره، غیر ممکن زندگی ما رو ممکن کن  
میعنی مسدوم بود نیمه دوم نبودش طارمی هم نیمه اول خیلی کم کاری کرد

مسدوم بود نباید تو ترکیب میزاشتن 

اینا به امید مساوی بازی رو شل گرفته بودن ولی امریکایی ها نیمه اول عالی بود نیمه دوم بازیشون چندان خوب نبود اگه نیمه اول خوب بازی میکردن مساوی میکردیم 

2706