2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواست بازیکنشون کارت بگیره قشنگ ب داوره میگف کارت بده😂😂😂😂😂😂 خیلی سم بود بعد پاشد خیلی عاد ...

جوری داد میزد انگار  میخواد بزاد اخرشم بلند شد عاادی 

لامصب فیلم بازی میکنی مث ادم باش چرا حیثیتمونو بردی😂😅😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

ای پرچمت مارا کفن❤
2728
شمایی همشهری عزت الهی؟ اومدم بگم خوشبحالت😁😂😂😂

ن ولک سعید گیلانیه من بوشهری

من همشهری طارمیم 

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
2738
چ پسری داریننننت❤خدا حافظش باشه  دستت مامانش درد نکنه

واقعا دستش درد نکنه

روم ب دیوار رو مهدیم کراشم 🙈اخه هم خووب بازی میکنه هم قلبش مهربونه هم اهل حاشیه نیست❤🥺

من اونجایی ازش خوشم اومد ک وقتی عکساش با سحر قریشی رو دوست سحر قریشی پخش کرد خود مهدی گفت مثل هر ادم دیگه ای منم تو رابطه بودم و عکس گرفتیم ما از این شجاعتش خوشم اومد 🙈

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
واقعا دستش درد نکنه روم ب دیوار رو مهدیم کراشم 🙈اخه هم خووب بازی میکنه هم قلبش مهربونه هم اهل حاشی ...

اره عاشق متانت و اخلاقشم رو دست نداره

خجالت نمیکشی رو مرد متاهل کراشی؟😂😂😂مهدی رو بردن رفت دست نجونبوندی 😂😂😂😅

ای پرچمت مارا کفن❤

همون ك دندوناش شبيه مقواس؟😐

خدايا ادم از بعضي سليقه ها برگاش ميريزه😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اره عاشق متانت و اخلاقشم رو دست نداره خجالت نمیکشی رو مرد متاهل کراشی؟😂😂😂مهدی رو بردن رفت دست نج ...

ای وای مگه حقیقت داره ازدواجش؟؟ 🥺🥺🥺🥺

یکی بگه شایعس 😂😂😂

انشاءالله که خوشبخت میشه

مهدی ک فراموش نشدنیه ولی من میرم تو کار سعید عزت الهی 😂❤

ای وای مگه حقیقت داره ازدواجش؟؟ 🥺🥺🥺🥺 یکی بگه شایعس 😂😂😂 انشاءالله که خوشبخت میشه مهدی ک فرا ...

حقیقت داره  خودش گفت

کراش نزن رو کراشم😂😂😂سعیدو از راهنمایی دوست دارم

ای پرچمت مارا کفن❤
2706