2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نامزد منم حسودی میکنه.عشق خودمه رامین

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

🙄🙄🙄🙄🙄

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 

من از طارمی خوشم میاد یعنی بازی کردنش و اخلاقش رو دوست دارم

بازی که می‌کنه خودش برای خودش فرصت درست می‌کنه که کل بزنه نه اینکه منتظر باشه توپ از یه جایی بیاد اونم گل کنه

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2706