2733
2734
عنوان

کیا تو اقدامن؟

1723 بازدید | 161 پست

سلامممم کیا تو اقدامن چن ماهه؟ و اینکه چندمین اقدام باردار شدین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡

من تنبلی تخمدان دارم از زمان دختر بودنم پریود نمیشدم هر ۶ماه ی بار دوساله ازدواج کردم ی سال دومو کلا جلوشو نگرفتم نشد انا تازه دوماهه  رفتم دکتر دارو داد اقدام کردیم ک دیروز پریود شدم خیلی امید داشتم باردار بشم ک تشدم 

خدایا ممنونم ازت ❤️🌿

من با سابقه ترین اقدامی ام😅😅دکتر میرم میگم بهم لتروزول بدید مثل بارداری اولم راحت باردار میشم ولی اصصصصلا قبول نمیکنن میگن فقط آی وی اف و آی یو آی باید کنی .نمیدونم چرا شانس من مقاومت میکنه دکترم .بخاطر همین هرگز دنبال درمان نرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تنبلی تخمدان دارم از زمان دختر بودنم پریود نمیشدم هر ۶ماه ی بار دوساله ازدواج کردم ی سال دومو کلا ...

چن سالته عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡
2728

[QUOTE=261487113]من با سابقه ترین اقدامی ام😅😅دکتر میرم میگم بهم لتروزول بدید مثل بارداری اولم راحت باردار میشم ولی ...[/QUOTچ مشکلی دارین که باردار نمیشین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من😍ماه پیش سقط شد ماه دیگ اقدام میکنم انشالله همون اول بگیره خدایایعنی میشه🤲

منم اولین ماه اقدامم 9روز دیگه وقته پریومه کاش باردار باشم 🥺🥺🥺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چن سالته عزیزم

۲۱ ساالمه 

اصلا خیلی علائم داشتم واقا تلقین نبود مثلا حالت تهوع اینا داشتم همش مثلا امروزم ک پریودم باز دارم .

وای تخمدانانم ک نگم جقد تیز میکشید 

خدایا ممنونم ازت ❤️🌿

[QUOTE=261487432]۲۱ ساالمه  اصلا خیلی علائم داشتم واقا تلقین نبود مثلا حالت تهوع اینا داشتم همش مثلا امروزم ک پ ..من از امروز دندونام درد میکنه با لثه هام میگن علاقه بارداری میتونه باشه 🥺کاش باردار شم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=261487113]من با سابقه ترین اقدامی ام😅😅دکتر میرم میگم بهم لتروزول بدید مثل بارداری اولم راحت ...

فقط فولیکولم بزرگ نمیشه .ولی دکتر لعنتی فوری منو فرستاد آی یو آی.منم صرف نظر کردم از بارداری .الکی چندسال وقتمو هدر دادم .کاش پیش دکتر دیگه ای میرفتم

یه سوال دارم ذهنمو خیلی درگیر کرده من متاهلم و راه جلوگیریمون طبیعی هستش بدون استفاده از کاندوم من شنیدم میگن حتی اگه مایع منی اصلی هم نریزه ممکنه ادم باردار بشه این حقیقت داره ایا اخه منو شوهرم دوساله همین جور ک گفتم رابطه داریم و مشکلیم ب وجود نیومده 

طبیعی نشد رفتیم تو سیکل میکرو  دعا کنید برام جواب بگیرم

انشالله جواب میگیری عزیزم🥺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706