2401
2404

نیت کردم 

وقت کشتن دورهم جمع شدن اگه چیزی توش نداره برا من نیست،تن به کار نمیدم برا دو قرون اگه الماس نباشه برا من نیست،ازمن اگه بالاتر نباشی گشتن باهات تو سطح من نیست،خواهشا نگیر سراغم چون که وقتشو ندارم،هرچی خواستمه کنارم من با همین چیزا خوشحالم خواهشا نگیر سراغم،درش قفله اتاقم هرچی خواستمه کنارم من باهمین چیزا خوشحالم، میشه حس کرد خورشیدو نگاه کرد توی شمع،میشه خندید انگار امروز آخریشه،چشام شبیه فندک و آتیشه بنویسم از جون و تن

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

کردم

±عاشق بودن رو با عزت نفس نداشتن قاطی نکنید دوستان، کسی که عزت نفس داره حتی اگه عاشق هم باشه ببینه طرف مقابل نمیخوادش رها میکنه. اینکه ول نمیکنین و ضعف‌های شخصیتیتونو پشت کلمه «عاشق» قایم میکنید خیلی بده.                                                                                                                                  اصالت رو نه میشه خرید نه میشه اداشو درآورد! اصالت یعنی من راه درست رو میرم؛حتی اگه هیچکس متوجهش نشه!اصالت یعنی حق کسیو نمیخورم؛ حتی اگه به ضررم تموم شه! اصالت یعنی دروغ نمیگم؛ چون از حقیقت ترسی ندارم.اصالت یعنی خیانت نمیکنم، نه به این خاطر که کسی نمیفهمه؛ بلکه به این دلیل که برای خودم شخصیت و احترام قائل هستم. اصالت یعنی دل کسی رو نمیشکنم؛ چون میدونم با هر دستی بدی با همون دست پس میگیری. اصالت یعنی دوست نداری دورو باشی؛ چون صداقت انتخاب تو بوده.و این اسمش بی عرضگی نیست! اسمش «اصالته»
2381

میشه برای من بگیرین . نیت کردم 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2407