2726
عنوان

شب میلاد حضرت زینب س بیاین برای حاجتتون کوثر بخونم🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 7413 بازدید | 908 پست

لطفا برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری منم بخون اسمم فاطمه.  دعا کن شر دشمنام به خودشون برگرده. منم برای حاجتت میخونم 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نیت شما خوندم🌹💝

ممنونم ان شاءالله شما هم به حاجتتون برسید

پدرم یک کارگر ساده بود که با دست های زخمی و پینه بسته به رحمت خدا رفت.     ختم صلوات انجام میدم.لطفا اگه کسی خواست پیام بده. هر هزارتا صلوات پانزده هزار تومن. از اونجایی که بعضی از دوستان کم لطفاً با عرض شرمندگی اول پول میگیرم بعد. برای آقایون هم نه ختم. صلوات نه قرآن... انجام نمیدم.‌انجام دادم پول ندادن هیچ .حذف کاربری هم زدن

یهو اومدم نینی سایت این تایپک دیدم چشام قلبی شد😍😍🥺التماس دعا عزیزان برامنم دعا کنید 

اونایی که لایک کردم صلوات براتون فرستادم🥰😍

روزی از میان این همه درد اُمید می روید🧚‍♀️💗🌱🌈ماهرو۱۲💜یه دختر مهربون با قلب سفید🤍🥰تیرماهی ام خونگرم از جنس ماه ام💟🌙خدایا صدهزار بار شکرت برای همه نعمت هایی که بما داده ای😍💖💚
2706