2733
2734
عنوان

بد از ظهر ز زدم مامان بابامو شام دعوت کردم🥰+عکس☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 300946 بازدید | 770 پست
فرنیه عزیزم روش بیسکوئیت پودر کردم

تو رو خاطر از اول یادمون بده من چندسال دنبالشم یاد بگیرن این دسر😭😭

چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود                 تاجهان باقی و آئین محبت باقی است
بعدشم حقیقتش من به کسی ک ۳ تا بچه داره و به نون شب محتاجه  و از اولم همین وضع رو داشته کمک نمی ...

منم بچه دارم وضعمون بد نبود ورشکست شدیم پیارسال و...خدامیدونه به کجا رسیدیم.ندانسته قضاوت نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختره همسرمه

اخ که شما چقدر روح بزرگی دارید . اخ که ادم حالش خوب میشه با کارهای بعضیاتون . اخ که شکا به ماهایی که تو این سایت از شما کوچیکتریم چه درس های مهربونی بزرگی یاد میدید . خدا همیشه سایه ش رو زندگیتون باشه❤️❤️

2738
عزیزم مجبورم ابپز کنم چون روغنمون تموم شد سوپری محلمونم از بس ازش قرض گرفتیم هربار بریم میگه اصلا قر ...

عزیزم خودتون امکان کار کردن ندارید؟ اگه توان انجام کاری رو دارین تو دیوار آگهی بدین اینطوری که نمی شه خیلی سخته یا حداقل تو موسسات خیریه سر بزنین. 

اسی خدا پدر مادرتو حفظ کنه،دلم برای بابام تنگ شد ،حسرت اومدن به خونم و دعوت کردنش به دلم موند ،هعی

😔😔😔روحشون شاد 

من هروقت مهمون دارم جای خالیشو بیشتر و بیشتر حس میکنم

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
😔😔😔روحشون شاد  من هروقت مهمون دارم جای خالیشو بیشتر و بیشتر حس میکنم

من که دیگه مهمونی نمیگیرم

از وقتی بابام رفت یه مهمونی دورهمی رفتم اونم اینقدر صدای بابام تو گوشم بود تو مهمونی همه جا بابام رو میدیدم.

وقتی غذا آوردن یادم اومد که هی بابام میگفت اینو داری فلان چیز رو میخوای .فقط بابام حواسش به بشقابم بود.

بعد اون مهمونی تا یه هفته مدام گریه کردم بعد اون هم نه مهمونی رفتم نه مهمونی گرفتم😔🥺

عزیزم مجبورم ابپز کنم چون روغنمون تموم شد سوپری محلمونم از بس ازش قرض گرفتیم هربار بریم میگه اصلا قر ...

خدا کمکتون کنه عزیز هم استانیم... من مطمینم راستشو میگید چون اکثر روستاهای خوزستان،مردم همین وضعیت رو دارند.درخواست دوستی میدم قبول کنید اگه نزدیک اهوازید،درحد توانم کمک میکنم

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بعدشم حقیقتش من به کسی ک ۳ تا بچه داره و به نون شب محتاجه  و از اولم همین وضع رو داشته کمک نمی ...

اگر منظورتون اون کاربره که بچه هاش تغذیه مدرسه ندارن، یه توضیح مختصر بدم...توبعضی از روستاهای خوزستان،متاسفانه متاسفانه،زن عملا هییچ گونه اراده ای از خودش نداره و به اجبار و درخواست مادرشوهر و شوهر مجبور به فرزند اوریه. ممکنه باور نکنید،ولی واقعیت ترسناکیه که وجود داره!!😞😞

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706